Atzīmēti spāru svētki “Merks mājas” projekta “Mežpilsēta” II kārtai

0
65
Publicitātes foto

Nekustamo īpašumu attīstītāja Merks mājas dzīvojamo namu projekta Mežpilsēta II kārtas namam nosvinēti spāru svētki. Ēku plānots nodot ekspluatācijā jau šī gada rudenī.

Projekts Mežpilsēta atrodas Rīgā, Mežciemā, Hipokrāta ielā 24. Projekta II kārtas ietvaros top A klases energoefektivitātes dzīvojamais nams ar 47 funkcionāla plānojuma 2-4 istabu dzīvokļiem, platībā no 44 līdz 82 kvm, ar pilnu iekšējo apdari. Ēkā paredzētas koplietošanas un privātas noliktavas, kā arī pagrabstāvā tiks izbūvēts ap 60 kvm liela koplietošanas telpa ar plašu āra terasi. Pie ēkas atradīsies bērnu spēļu laukumi un lapenes, kā arī āra auto stāvvietas. Teritorija būs iežogota, ar video novērošanu.

Līdz šim pabeigta ēkas karkasa nesošo būvkonstrukciju izbūve, ieskaitot jumta parapetu, kā arī pabeigti ārējo elektrotīklu izbūves darbi. Nobeigumam tuvojas inženierkomunikāciju montāža grīdā, grīdas betonēšana un logu montāža, kā arī fasādes siltināšana. Papildus tam uzsākta jumta, ģipškartona starpsienu, kā arī ārējo ūdens un kanalizācijas tīklu izbūves darbi.