Atzīmēti spāru svētki ražošanas ēkai Valmieras Rūpniecības un eksporta parkā

0
367
Publicitātes attēls

Šonedēļ nosvinēti spāru svētki jaunajai ražošanas ēkai Valmieras Rūpniecības un eksporta parkā. Ir sasniegts svarīgs posms ēkas būvniecības procesā – pabeigta jumta nesošā konstrukcija un nozīmīgākie būvdarbi.

Rūpniecības un eksporta parkā ražošanas ēkas izbūve tika uzsākta pēc teritorijas atbrīvošanas no turpmākai ekspluatācijai nederīgajām ēkām, inženierkomunikāciju un ielu infrastruktūras uzbūves projekta Industriālo teritoriju attīstība Valmierā – 2.kārta noslēdzošajā posmā. Ar ražošanas ēkas būvniecību Valmieras novada pašvaldība noslēgs Rūpniecības un Eksporta ielas industriālās teritorijas izveidi, tādējādi nodrošinot investīcijām un komercdarbības veidošanai pievilcīgas vides pieejamību un sekmējot jaunu darbavietu radīšanu.

Topošajai ražošanas ēkai jau ir zināms nomnieks, kas tika noskaidrots nomas tiesību un apbūves tiesību izsolē. Uzvarētājs bija SIA Defence Partnership Latvia ar nosolīto augstāko izsoles objekta maksu. Lai varētu izmantot šo ražošanas ēku, uzņēmumam bija arī jāapliecina, ka tas izveidos ne mazāk kā 32 jaunas darba vietas un līdz 2028.gada 31.decembrim veiks nefinanšu investīcijas pašu nemateriālajos ieguldījumos un pamatlīdzekļos ne mazāk kā 2 500 000 EUR apmērā.

Jaunās ēkas ražošanas telpu un biroja telpas atrodas Rūpniecības ielā 1, Valmierā un ēkas kopējā platība būs aptuveni 4100 kvm. Plānots, ka uzņēmums darbu ražošanas ēkā varēs uzsākt 2024.gada pavasarī.

Būvdarbus objektā veic SIA PK Serviss.