Austrumu maģistrāles izbūves laikā vairākās ielās slēgta satiksme

0
357

Saistībā ar Austrumu maģistrāles izbūvi līdz nākamā gada 30.septembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Gustava Zemgala gatvē, posmā no Vairoga ielas līdz Dzelzavas ielai, un Ūnijas ielā, posmā no Gustava Zemgala gatves līdz Stārķu ielai. Satiksme tiks slēgta arī Madonas ielā, posmā no Braslas ielas līdz ēkai Madonas ielā 10A, vēsta Rīgas pašvaldība.

Tāpat tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Vaidavas ielā, posmā no Dzelzavas ielas līdz Ūnijas ielai.

Par darbu veikšanu atbildīgajai piegādātāju apvienībai ACB, Tilts uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajos ielu posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi un kravas transportlīdzekļu apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu.

Tāpat darbu veicējiem uzdots nodrošināt sabiedriskā transporta satiksmi, izvietojot slēgtajās pieturvietās Stārķu iela Gustava Zemgala gatvē un Ūnijas iela Kastrānes ielā, informāciju par pieturvietas slēgšanu un norādi par tuvākās pieturvietas atrašanās vietu. Sabiedriskā transporta pagaidu pieturvietas tiks izveidotas Gustava Zemgala gatvē pie VEF Kultūras pils un Vaidavas ielā, pēc krustojuma ar Ieriķu ielu, virzienā uz Purvciemu, Pļavniekiem.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit