Autoceļa Iecava–Stelpe un Ventspils–Kuldīga–Saldus remontā plāno ieguldīt 7,6 miljonus eiro

0
119

Ekonomikas sildīšanai VAS “Latvijas valsts ceļi” (LVC) par 3,83 miljoniem eiro plāno remontēt autoceļu Iecava–Stelpe (P92), bet par 3,788 miljoniem eiro – autoceļu Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108), liecina informācija Iepirkumu uzraudzības birojā.

LVC šonedēļ izsludinājis iepirkuma konkursu par Valsts reģionālā autoceļa Iecava–Stelpe posma no 18. līdz 24,64.kilometram pārbūvi, ziņo LETA.

Iepirkuma prognozētā līgumcena bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) ir 3,83 miljoni eiro. Līguma darbības laiks paredzēts 180 dienas no līguma noslēgšanas dienas. Pieteikumi iesniedzami līdz 27.maijam.

Tāpat LVC šonedēļ izsludinājis iepirkumu par valsts reģionālā autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus posma no 75,92. līdz 81,64.kilometram pārbūvi.

Iepirkuma paredzamā līgumcena bez PVN ir 3,788 miljoni eiro. Līguma darbības laiks paredzēts 150 dienas no līguma noslēgšanas dienas. Pieteikumi iesniedzami līdz 2.jūnijam.

Tāpat LVC izsludinājis iepirkumu par Dzirnupītes tilta valsts vietējā autoceļa Viesīte–Deši–Sauka–Rite (V820) pārbūvi. Šim iepirkumam prognozētā līkuma summa ir 167 000 eiro. Savukārt pieteikumus var iesniegt līdz 25.maijam.

Gan abi ceļu posmi, gan pārbūvējamais tilts iekļauts LVC sarakstā ar autoceļu posmiem, kurus plānots remontēt par valdības piešķirtajiem 75 miljoniem eiro ekonomikas sildīšanai, lai mazinātu Covid-19 pandēmijas izraisītās krīzes ietekmi.

LETA jau vēstīja, ka 28.aprīlī valdība nolēma no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” piešķirt Satiksmes ministrijai finansējumu, kas nepārsniedz 75 miljonus eiro projektu īstenošanai autoceļu jomā.

LVC par papildu piešķirtajiem līdzekļiem plāno būvdarbus 71 valsts ceļu objektā, kā arī atsevišķos satiksmes drošības uzlabošanas projektos. Tiks sakārtoti kopumā 583 kilometri valsts autoceļu un astoņi tilti.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit