“Balcia” investējis biroja ēkas renovācijā un īres dzīvokļu izbūvē

0
534
Publicitātes attēls

Apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmums Balcia Insurance SE (Balcia) investējis 6 miljonus eiro īpašumā esošās daudzstāvu ēkas renovācijai Valdemāra ielā 63, Rīgā. Ēkā izbūvētas modernas biroja telpas Balcia vajadzībām, kā arī izveidots konferenču centrs un Balcia Residence īstermiņa īres dzīvokļi, kas jau ir pieejami īrei.

Ēka Valdemāra ielā sadalīta divos korpusos. Tās sešos stāvos atrodas Balcia biroja telpas 1800 kvadrātmetru platībā un 230 kvadrātmetru plašs konferenču centrs. Ēkas otrajā korpusā ar kopējo platību 1400 kvadrātmetri izvietoti mūsdienīgi un dzīvošanai pilnībā aprīkoti 36 apartamenti, kā arī plaša jumta terase saviesīgiem pasākumiem.

Apartamenti piemēroti gan biznesa, gan individuāliem ceļotājiem, ģimenēm vai grupu rezervācijām, kā arī kultūras un sporta cienītājiem, jo gājiena attālumā ir vairākas sporta arēnas un kultūras telpas. Īres dzīvokļus varēs rezervēt populārākajās īstermiņa izmitināšanas vietnēs booking.com un airbnb.com, kā arī Balcia Residence mājaslapā. Apartamentu īre ir pieejama, sākot no vienas nedēļas līdz pat vairākiem mēnešiem. Galvaspilsētas viesiem ir pieejami vienas līdz trīs istabu apartamenti ar augstākas kvalitātes zīmolu elektrotehniku, iekārtotu darba vietu un ātrgaitas internetu, lai ērti varētu strādāt attālināti. Apartamentos ir ierīkota arī virtuves zona un veļasmašīna, kā arī pieejama autostāvvieta un diennakts apsardze. Viesu komfortam izbūvēta plaša koplietošanas atpūtas zona, bet par papildu samaksu būs iespējama arī sanāksmju un konferenču telpu īre.

Izbūvētajā konferenču centrā, ierīkotas trīs konferenču zāles un viena transformējama telpa dažādiem mērķiem. Lielākās konferenču telpas ietilpība ir līdz 80 cilvēkiem, bet mazākajās zālēs iespējams uzņemt līdz 20 viesiem katrā. Renovētajā ēkā izvietota arī jumta terase divos līmeņos, kur ikdienā viesiem iespējas baudīt Rīgas panorāmu, bet par papildus samaksu iespējams organizēt arī izklaides pasākumus.

Rekonstrukcijas projekta ietvaros sešos stāvos labiekārtotas arī mūsdienu prasībām atbilstošas Balcia biroja telpas, kurās darbiniekiem pieejamas dažādas atpūtas zonas un vairāk nekā 10 dažādas lieluma konferenču telpas. Īpašums veidots, lai atbalstītu mobilās pilsētvides transporta līdzekļus, izveidota apsargāta velosipēdu, motociklu un skrejriteņu novietne.