“Baltic RE Group” renovējis biroju ēku Raiņa bulvārī

0
916
Publicitātes foto.

Nekustamo īpašumu uzņēmums AS Baltic RE Group novembrī pabeidzis biroju ēkas renovāciju Raiņa bulvārī, kur paplašināsies Draugiem Group uzņēmuma Printful Latvijas komanda, informē attīstītāja pārstāvji.

Biroju ēka uzbūvēta 1972.gadā pēc arhitekta Oļģerta Ostenberga projekta. Arhitekts ir slavens ar savu eleganto un gaišo interjera dizainu pat stingro padomju arhitektūras standartu laikā.

Sadarbībā ar itāļu arhitektu Adriano Kastiļjoni (Adriano Castiglioni), Baltic RE Group nodrošināja pilnu ēkas renovāciju. Atjaunojot ēku, Baltic RE Group ievēroja uzņēmuma darbības stratēģiju, koncentrējoties uz ilgtspēju, cilvēkiem un ieviešot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, lai ēka atbilstu labākajiem vides un cilvēku labklājības standartiem.

Ēkas darbību pilnībā nodrošina zaļā enerģija, kas tiek iegūta no vietējiem atjaunojamiem enerģijas avotiem, un tā atbilst augstākajām energoefektivitātes prasībām. Telpas aprīkotas ar jaunākās paaudzes centralizēto dzeramā ūdens sistēmu, kas nodrošina visaugstāko ūdens attīrīšanas pakāpi, jaudīgām gaisa rekuperācijas iekārtām, UVC lampām un gaisa jonizatoriem, kas ļauj ierobežot vīrusu un alergēnu izplatīšanās riskus.

Lai veicinātu ilgtspējīgu mobilitāti, pie ēkas ir ierīkotas elektroauto uzlādes vietas, kā arī ēkas iekšpusē iekārtota velosipēdu novietne. Nomnieku komforts tiks nodrošināts arī labiekārtotajā un apzaļumotajā urbānajā dārzā ēkas priekšpusē, dodot darbiniekiem vietu ārpus ēkas, kur atpūsties un izbaudīt darba pārtraukumus.

Tikko renovētā 3000 m2 lielā ēka piedāvā plašu un mūsdienīgu biroju ar vairāk nekā 200 ergonomiskām darba vietām, tikšanās punktiem un atpūtas telpām, kafejnīcu darbiniekiem, kā arī 400 m2 plašu jumta zonu. Ēka iezīmē jaunu orientieri pilsētas arhitektoniskajā panorāmā.

Publicitātes foto.

“Priecājamies, ka esam realizējuši šo vērienīgo projektu kopā ar ne mazāk vērienīgu un cienījamu uzņēmumu kā Printful, kas ir izvēlējies izveidot savu jauno biroju mūsu īpašumā. Ēkā mums ir izdevies ieviest ilgtspējas risinājumus un nodrošināt produktīvu vidi jaunām idejām. Ar Printful mums ir kopīgas vērtības, kuru rezultātā ir izveidota inovatīva ēka, kas ir gan videi, gan cilvēkiem draudzīga. Ar tik labiem partneriem, saderīgiem uzskatiem un centieniem mēs patiešām varam radīt jaunu ēku paaudzi un ieviest tajās jaunus, videi draudzīgus veidus to pārvaldīšanai,” uzsver Džovanni dalla Dzonka (Giovanni dalla Zonca), Baltic RE Group dibinātājs un izpilddirektors.

“Esošie Printful biroji atrodas dabiskā, zaļā vidē. Pārvācoties uz jauno biroju pilsētas centrā, arī šīs ēkas priekšpusē izveidosim apzaļumotu ārtelpu. Tādējādi mēs veicināsim arī Rīgas, kā cilvēkiem draudzīgas pilsētas, veidošanu,” komentē Dāvis Siksnāns, Printful Latvia līdzdibinātājs un izpilddirektors.

AS Baltic RE Group ēku Raiņa bulvārī sadarbībā ar SIA Vestabalt iegādājās 2020.gadā par 3,8 miljoniem eiro.