Biznesa centrā “Gustavs” spāru svētki

0
411

Biznesa centra Gustavs būvniecību plānots pabeigta nākamā gada pavasarī, atzīmējot spāru svētkus, ceturtdien, 25.augustā, informēja topošā biznesa centra pārstāvji.

Jaunais biznesa centrs ir pirmā ēka Gustava biznesa centrs projektā, kuru kopumā veidos trīs ilgtspējīgas ēkas VEF teritorijā. Biznesa centra projekts paredz izveidot sešstāvu biroju ēku ar divu līmeņu pazemes autostāvvietu, ātriju ar koka jumta logu konstrukciju, jumta terasēm, konferenču zālēm, restorānu zonu, elektrisko automašīnu uzlādes iespējām, dušas telpām un ģērbtuvēm. Ēka projektēta un tiek būvēta atbilstoši augstākajām BREEAM New Construction Excellent sertifikāta prasībām ilgtspējas jomā un tajā izmitināsies SEB grupas pakalpojumu centra darbinieki. Plānots, ka SEB Global Services nomās aptuveni 11 000 kvm platības, lai nodrošinātu vietu vairāk nekā 1000 darbiniekiem.

“Šobrīd esam izgājuši būvniecības finiša taisnē, lai jau nākamā gada sākumā dinamisko VEF apkaimi papildinātu jauns mūsdienīgs biznesa komplekss – Gustavs biznesa centrs. Saskaņā ar projekta konceptu lielu uzmanību pievēršam estētiskas, labiekārtotas un motivējošas publiskās telpas izveidei, kas būs piemērota kā intensīvam darbam, tā arī kultūras notikumiem un atpūtai. Jaunā biznesa centra vidi saredzam kā vietu, kur tā darbinieki, pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs veidot jaunas kopienas un izbaudīt moderna galvaspilsētas rajona unikālu gaisotni un priekšrocības,” ar redzējumu dalās Galio Development valdes loceklis Latvijā Kaspars Beitiņš.

“Visu mūsu vairāk nekā 1000 darbinieku vārdā varu sacīt, ka esam priecīgi par to, ka mūsu jaunās biroju ēkas būvniecība strauji virzās uz priekšu. Mēs ar nepacietību gaidām nākamo gadu, kad no trīs dažādām ēkām varēsim pārcelties uz Gustavu un kopā strādāt zem viena jumta. Man nav šaubu, ka Gustavs kļūs par vienu no modernākajām, iedvesmojošākajām un ilgtspējīgākajām biroju ēkām Rīgā, lieliski papildinot Teikas apkaimi. Mūsu ambīcijas ir veidot Gustavu kā labāko vietu, kur mūsu darbiniekiem sadarboties, radīt un kopīgi augt. Jaunā ēka kļūs par platformu, kas ļaus turpināt mūsu organizācijas izaugsmi, vienlaikus veltot lielu uzmanību mūsu darbinieku labbūtībai,” stāsta SEB Global Services vadītājas vietniece Rīgā Aļesja Kirčenko.

“Šodien, svinot Spāru svētkus, ar prieku varam atzīmēt būtisku darba apjoma paveikšanu. Esam sasnieguši biznesa centra Gustavs augstāko punktu un varam aplūkot ēkas pilno apmēru. Patreiz aktīvi strādājam pie stiklotās virsgaismas izbūves darbiem, kā arī līdz oktobra beigām ir plānots pabeigt fasādes stiklojuma darbus, kas ļaus pilnībā noslēgt ēkas karkasu,” saka SIA Merks valdes loceklis un celtniecības direktors Andris Bišmeistars, norādot, ka šis ir lielisks pienesums un inovatīvs attīstības projekts Rīgas pilsētvidei, kas sekos globālajām tendencēm.

“Ēkas būvniecībā tiek izmantoti dabai draudzīgi materiāli un pievērsta īpaša uzmanība energoefektīviem risinājumiem, kā, piemēram, saules paneļu izvietošana uz biznesa centra jumta. Vēlamies teikt lielu paldies saviem sadarbības partneriem Galio Group un SEB Global Services par veiksmīgo un konstruktīvo sadarbību, kas rezultēsies vienā no mūsdienīgākajiem biznesa centriem visā Latvijā,” uzsver Bišmeistars.

Ceturtdien, 25.augustā, nekustamā īpašumu attīstītājs Galio Group kopā ar sadarbības partneriem – būvkompāniju Merks, SEB Global Services biznesa pakalpojumu centru un arhitektu biroju Vilnis Mičulis, atzīmēja spāru svētkus topošajam biznesa centram Gustavs. Par godu noslēdzošā būvniecības posma uzsākšanai jaunbūves spāres rotā zaļš ozola vainags.

Biznesa centra Gustavs arhitekti un projektu autori ir SIA Vilnis Mičulis. Būvuzraudzību nodrošina SIA Būvuzraugi LV.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit