“Bonava Latvija” piesaka sevi īres tirgū

0
391

Vadošais mājokļu attīstītājs Bonava Latvija, paplašinot un diversificējot piedāvājumu, šī gada vasarā nodos ekspluatācijā pirmo tikai īrei paredzēto un speciāli šim mērķim projektēto daudzdzīvokļu ēku, kurā būs pieejami 96 funkcionāli un energoefektīvi divu un trīs istabu dzīvokļi.

Vairāk nekā 8 miljonus eiro vērtais īres nams atradīsies projektā Krasta kvartāls, Grēdu ielā 17, kas ir viens no iecienītākajiem jauno mājokļu projektiem Rīgā. Tuvāko gadu laikā atkarībā no tirgus situācijas attīstītājs plānojis vēl vairāku īres namu būvniecību dažādās Rīgas apkaimēs.

Lai nodrošinātu iespēju izbaudīt jauno mājokļu priekšrocības vēl plašākam iedzīvotāju skaitam, tajā skaitā jaunajiem speciālistiem un pāriem, kuri vēl nav pieņēmuši lēmumu par sava dzīvokļa iegādi, attīstītājs Bonava Latvija jau šī gada vasarā plāno pabeigt pirmo daudzdzīvokļu ēku, kurā būs tikai īrei paredzēti dzīvokļi. Deviņu stāvu īres nams atradīsies projektā Krasta kvartāls, Grēdu ielā 17, un tajā būs pieejami 96 moderni un funkcionāli divu un trīs istabu dzīvokļi platībā no 34 līdz 62 kvadrātmetriem.

Visi īres nama dzīvokļi būs pieejami ar jau iebūvētu virtuvi un visu nepieciešamo santehniku, turklāt topošie īrnieki atbilstoši savām vajadzībām varēs izvēlēties nemēbelētus vai pilnībā mēbelētus dzīvokļus. Vienmēr patīkama komforta nodrošināšanai visi dzīvokļi būs aprīkoti ar individuālu ventilācijas sistēmu, savukārt ēkas pagrabstāvā būs pieejamas slēdzamas personīgas noliktavas telpas, kur mājas iemītniekiem uzglabāt ikdienā mazāk nepieciešamas lietas. Tāpat katram dzīvoklim būs balkons, no kura baudīt skaistus skatus un apkārtējo ainavu. Nama topošie īrnieki varēs novērtēt arī uz ēkas uzstādīto saules paneļu sniegtos ieguvumus zemāku rēķinu par patērēto elektroenerģiju veidā.

Īres namu plānots nodot ekspluatācijā šī gada vasarā, savukārt pirmie īrnieki jaunajos dzīvokļos varētu ievākties vasaras beigās vai rudens sākumā.