Brīvības gatvē izbūvēs kanalizācijas spiedvadu

0
373
Foto no rigasudens.lv.

Kanalizācijas vada izbūve aptuveni 900 metrus garajā posmā no kanalizācijas sūkņu stacijas Brīvības gatvē 433 līdz Baložkalna kāpas apkaimei Berģos jau sasniegusi gandrīz pusi no paveicamo darbu apjoma, informē pašvaldības uzņēmums Rīgas ūdens.

Objektu pilnībā plānots pabeigt līdz septembrim, tāpēc šajā apkaimē joprojām noteikti satiksmes ierobežojumi.

Pašlaik notiek sagatavošanās kanalizācijas sūkņu stacijas Brīvības gatvē 433 pārbūvei un kanalizācijas spiedvada Brīvības gatvē izbūvei. Būvdarbus paredzēts sākt jūlijā, projekta pabeigšana plānota šī gada beigās. Būvniecības darbus veiks piegādātāju apvienība ISP & PC.

Kanalizācijas sūkņu stacijas Brīvības gatvē pārbūve un jauna spiedvada izveide nepieciešama, lai nodrošinātu Berģos un to tuvākajās apkaimēs savākto notekūdeņu drošu un videi draudzīgu novadīšanu uz Bioloģiskās attīrīšanas staciju Daugavgrīva.

Projektā tiks izbūvēts kanalizācijas spiedvads no gāzes uzpildes stacijas Brīvības gatvē 438A līdz Juglas kanālmalai ar kopējo garumu 1132 metri. Projekta realizāciju apgrūtina fakts, ka kanalizācijas sūkņu stacijas izbūve jāveic ļoti šaurā teritorijā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit