Būvēs energoefektīvu privātmāju ciematu Rīgas pievārtē

1
835
Publicitātes attēls

Upesciemā, Ropažu novadā, plānots izveidot jaunu mūsdienīgu un energoefektīvu privātmāju ciematu Rezidences UPE. Dažu gadu laikā tur iecerēts uzbūvēt 28 jaunas privātmājas.

Projekta īstenošanai tā attīstītājam SIA BG Būve piešķirts Industra Bank finansējums pusmiljona eiro apmērā. Pirmajā etapā tiks uzbūvētas piecas mājas Elenburgas, Plūmju un Upeņu ielas kvartālā, un tās iegādāties varēs jau šogad.

Privātmājas tiks būvētas, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus un tehnoloģijas, jaunās privātmājas būs atbilstošas mūsdienu prasībām funkcionāli, estētiski un tehnoloģiski. Tās būs energoefektīvas (būvētas, ievērojot prasības A klases energosertifikāta saņemšanai) divstāvu privātmājas platībās no 228 līdz 310 kvadrātmetriem, ar zemes gabaliem 1200 līdz 1800 kvadrātmetru platībā.

Privātmāju ciematu Rezidences UPE ar ekskluzīvu tirdzniecības līgumu pārstāv elitāro nekustamo īpašumu uzņēmums Latvia Sotheby’s International Realty.

1 komentārs

  1. Energoefektīvu? Aizbrauciet un apskatietaties, kamēr vēl var redzēt, cik ir kvalitatīvi nosiltināta vēdināmā fasāde. Ir redzēts, ka ir ļoti slikti un nepareizi izdarīts, bet nu tik sliktu izpildījumu, neesmu redzējis. Un papildus tam, šķībs jumts. Kas uzreiz krīt acīs.

Comments are closed.