Būvfirmas “Arčers” valdi atstājusi Maija Baltgalve

0
322

Būvniecības uzņēmuma SIA Arčers valdi atstājusi valdes locekle Maija Baltgalve, liecina Firmas.lv informācija.

Vienlaikus uzņēmuma valdē no trešdienas, 8.septembra, iecelts valdes loceklis Mārtiņš Liepiņš. 

Tādējādi darbu Arčers valdē turpina valdes priekšsēdētājs Kārlis Balgalvis, kā arī valdes locekļi Juris Tarkšs un Liepiņš.

Jau vēstīts, ka šogad janvārī tika pabeigta Arčers reorganizācija, kurā mainījās uzņēmuma īpašnieks un patiesais labuma guvējs. Reorganizācijas laikā kompānijai Arčers tika pievienota līdzšinējā uzņēmuma 100% kapitāldaļu īpašniece SIA Nule 17, kuras vienīgā īpašniece ir AS UGN. Pēc reorganizācijas UGN ir kļuvusi par vienīgo Arčers kapitāldaļu īpašnieci.

Pirms reorganizācijas Arčers patiesais labuma guvējs bija Armands Garkāns, bet pēc reorganizācijas par patieso labuma guvēju kļuvis Mārtiņš Lāma.

Pirms reorganizācijas Arčers iesniedza gada pārskatu par periodu no 2020.gada 1.janvāra līdz 31.maijam. Attiecīgajā periodā uzņēmums strādāja ar 21,04 miljonu eiro apgrozījumu un guva 915 612 eiro peļņu.

Arčers 2019.gadā strādāja kopumā ar 37,008 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 39,3% vairāk nekā 2018.gadā, savukārt kompānijas peļņa palielinājās vairāk nekā 18 reizes un bija 2,507 miljoni eiro.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit