Būvindustrijas lielā balva rāda dažādību

0
585

Piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvai – Pamatakmenim.

Raitis Gultnieks, Latvijas Būvinspektoru un būvuzraugu asociācijas valdes priekšsēdētājs-prezidents:
“Tradīcijas veidojas atkārtojoties kādiem notikumiem. Būvindustrijas lielā balva jau ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju, kurā izceļam jaunos un perspektīvos, sakām paldies labākajiem un godinām tos, kas savu darba mūžu veltījuši būvniecības jomā.
Kad ierodamies kādā svešā pilsētā mūsu acis vienmēr meklē ko skaistu, neredzētu, iespaidīgu. Prāgā šogad mani uzrunāja dejojošā māja – kur jaunais un modernais – cenšas iekļauties kopīgā dejā ar blakus esošo klasisko un pamatīgo. Tādā divcīņā dzimst dažādi uzskati un dažādi viedokļi. Vieniem patīk, citiem nē. Vienmēr pastāvēs uzskatu dažādība, kurš ir labāks, izcilāks un talantīgāks.
Piesakot pretendentus Būvindustrijas lielajai balvai, rodas iespēja salīdzināt viņu veikumu un rezultātus – viņu dejas soļus būvniecības skatuvē.”


Inženierus un arhitektus apbalvojumam piesakiet līdz 8.augustam.
Skatiet nolikumu www.lielabalva.lv.
Svarīgi – obligāta prasība ir balvai pieteiktā speciālista foto un 2–3 foto no būvēm, ar kurām saistīts speciālists. Tām jābūt kvalitatīvām, lai var izmantot drukai, jo septembrī iznāks grāmata Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva, kurā lasītāji atradīs arī 2022.gada Būvindustrijas lielās balvas laureātus.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir
SIA Knauf,
sadarbības partneri
– SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insulation OU Latvija,
atbalstītāji
– SIA RERE Grupa, SIA Peri, SIA Sakret, AS Ramirent Baltic Rīgas filiāle, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri
– žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.