“Būvindustrijas lielās balvas 2023” ceremonijas tiešraide

0
120

Svinīgā apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva ceremonijas tiešraide sāksies 3. oktobrī plkst. 18.00.

Apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva 2023 pieteikto pretendentu vērtēšana ir noslēgusies, un laureāti visās kategorijās un nominācijās ir izraudzīti.

Atgādinām, ka kopumā šogad apbalvojumam nozare bija izvirzījusi 38 pretendentus.

Ar lepnumu ziņojam, ka šā šā gada Būvindustrijas lielās balvas pasniegšanas ceremonijā augstāko novērtējumu Pamatakmeni kategorijā Mūža ieguldījums būvindustrijā saņems četri laureāti: Vija Gēme, Cēsu novada būvvaldes vadītāja, darba stāžs nozarē 50 gadu; Ainārs Paeglītis, Rīgas Tehniskās universitātes Ceļu un tiltu katedras vadītājs, Transportbūvju institūta direktors, profesors, darba stāžs nozarē 45 gadi; Leonīds Jākobsons, Būvmateriālu ražotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs, darba stāžs nozarē 47 gadi; Uģis Šēnbergs, arhitekts, pilsētplānotājs, SIA Uģis Šēnbergs, arhitekts vadītājs, darba stāžs nozarē 45 gadi.

Savukārt laureātus kategorijā Gada inženieris/arhitekts 2023 un titula Gada students 2023 ieguvējus uzzināsim apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva ceremonijā.

Specbalvu būvinženieriem, kuri demonstrējuši izcilu sniegumu kādā no galvaspilsētas pašvaldības projektiem, šogad pasniegs arī Rīgas dome.

Tāpat ceremonijā godināsim arī sabiedrības Simpātiju balvas saņēmējus, kas tika izraudzīti interneta balsojumā. Simpātiju balva tiks pasniegta trim pretendentiem – balsojuma uzvarētājiem kategorijās Mūža ieguldījums būvindustrijā un Gada inženieris/arhitekts, kā arī nominācijā Gada studentsSimpātiju balvas ceremonijā pasniegs arī apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva partneri un atbalstītāji – SIA Bauroc, SIA Knauf, SIA Kaamos Real Estate, SIA Sakret, SIA Thermowhite Baltic.

Apbalvojums Būvindustrijas lielā balva šogad tiek rīkots jau 11. reizi, un apbalvojuma principi paliek nemainīgi – valstiskā mērogā godināt labākos no labākajiem, profesionālākos un erudītākos būvinženierus un arhitektus, kuru devums nozarei un profesijai ir novērtējams visaugstākajā līmenī. Būvindustrijas lielo balvu – Pamatakmeni – apbalvojuma līdzšinējos desmit pastāvēšanas gados saņēmuši 120 nozares profesionāļu, un šogad viņiem piepulcēsies 10 jaunu laureātu.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva norises galvenais partneris ir SIA Bauroc, citi partneri un atbalstītāji – Rīgas valstspilsētas pašvaldība, SIA Knauf, SIA Thermowhite Baltic, OU Kingspan Insulation, SIA Sakret, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi un SIA Kaamos Real Estate.

Mediju partneri –žurnāls Būvinženieris; Abc.lv; Archidea.lv; Building.lv; BuvBaze.lv; Laiks Mājai.