“Būvindustrijas lielās balvas” komanda turpina sociālo projektu

0
111

Pirms vairākiem gadiem apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva komanda partneru mudināta sāka sociālo projektu: palīdzēt uzņēmīgiem cilvēkiem, kas paši daudz dara, bet vieniem pašiem strādājot, ieceres īstenojas krietni lēnāk nekā gribētos.

Šī gada 26.maijā apbalvojuma komanda kopā ar partneriem talkoja Ozolaines Mežmuižā, Limbažu tuvumā. Tupinājums šai talkai ir apbalvojuma galvenā partnera Knauf dāvinājums uzņēmīgajam Andrim Djačenko, kurš kopā ar mammu Anitu Djačenko atbrīvo mazo muižu no pamestības laika uzkrātā kultūrslāņa un cenšas Latvijai sagādāt par vienu skaistu un sakoptu vietu vairāk.

Ziemassvētku laikā dāvinājums sasniedza Limbažus un Mežmuižu.

Ko Mežmuižas saimnieki saņēma dāvinājumā? Knauf Blue unKnauf Uniflot.

Knauf Blue ir īpaši izturīga daudzfunkcionāla ģipša plāksne ar paaugstinātu ģipša kodola pretestību pret uguns iedarbību (ar stiklšķiedras piedevu) un samazinātu ūdens uzsūci, ar zila kartona pārklājumu. Plākšņu biezumi 12,5 mm un 15 mm.

Šīs plāksnes ir zilā krasā, bet tieši Knauf Blue ir tās, kas iededza zaļo gaismu daudzstāvu koka māju projektiem Latvijā. Konkrētāk – te varam  minēt tā saucamo K2 60 – kapsulācijas metodi, kura nodrošina ar Knauf Blue plāksnēm 2×15 mm, pasargā koku 60 min no aizdegšanās.

Plāksnes tips: DFH2IR atbilstoši LVS EN 520, GKFI atbilstoši DIN 18180.

Knauf Uniflot ir augstākās kvalitātes ģipša špaktele modificēta ar polimēru piedevām, paredzēta izstrādei ar rokām. Šis ir Knauf unikālais produkts, kurš pilnā mērā atbilst apzīmējumam – firmas noslēpums un kuru atpazīst visos pasaules kontinentos. Tas izskaidro kāpēc Uniflot ražo tikai vienā vietā uz pasaules – Iphofenā Vācijā, pāris simts metru attālumā no galvenā biroja.

Būvindustrijas lielā balva 2021 notika pateicoties galvenajam partnerim – Knauf, sadarbības partneriem – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite, atbalstītājiem – RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4, kā arī mediju partneriem – žurnālam Būvinženieris, buvbaze.lv; buvlaukums.lv; abc.lv, building.lv, Laiks mājai.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit