Būvniecības Mārketinga grupa aicina piedalīties akcijā #atbalstibūvniecību

0
501

Būvniecības Mārketinga grupa [BMG], kurā ietilpst televīzijas raidījums un sociālo tīklu projekts “Laiks Mājai”, interneta platforma būvniecībai un remontam www.buvbaze.lv un nozares žurnāls “Būvinženieris”, un kopā ar mums iniciatīvas atbalstītājs būvniecības nams “Kurši”, patlaban valdošajā nenoteiktības laikā vēlas atbalstīt būvniecības nozari un tajā strādājošos.

Mēs rīkojam akciju #atbalstibūvniecību un kopējo konkursu līdzdalībai.

Aicinām mūsu sekotājus:

1) atzīmēt draugu, kas palīdz vai palīdzēs būvdarbos;

2) pievienot saikļa birku #atbalstibūvniecību;

3.1) īsā komentārā dalīties ar informāciju par labu servisu vai preci, atbildīgu darba izpildi, izciliem meistariem un materiāliem, ātru piegādi un tamlīdzīgi (vai);

3.2) stāstīt par būvdarbiem, ko patlaban darāt, kādus risinājumus izmantojat un kā ar tiem veicas.

Iesaki citiem:

* uzņēmumu, kam vērts pievērst uzmanību un kāpēc;

* materiālus, risinājumus un instrumentus, ko esi pārbaudījis un iesaki citiem.

Komentārā varat minēt kādu no uzskaitītajiem variantiem vai ierakstīt savu labo vēsti. Mūs interesē viss par būvniecību un dzīvesvietas labiekārtošanu. Ideāli, ja komentārā pievienosiet bildes, savus pieredzes stāstus un aktualitātes, par ko citiem būtu vērts uzzināt.

Līdzdalības konkursa balvā viens no dalībniekiem, kas atzīmējis draugu, ievietojis komentāru un saikļa birku, saņems 100 EUR dāvanu karti būvmateriālu veikalā “Kurši”.

Uzvarētāju izvēlēsimies no 10 spožākajiem komentāriem izlozes kārtībā.

Turpmāk katru darba dienu no 14. aprīļa līdz 12. maijam mūsu sociālo tīklu kontos ar aptuveni 36 000 sekotājiem ievietosim vēstis par uzņēmumiem, kuriem aicinām pievērst uzmanību, ja plānots būvēt, remontēt un labiekārtot dzīvesvietu, māju, biroju, pagalmu vai citu telpu.