Būvuzraudzības uzņēmums “Būvuzraugi LV” veic zīmola maiņu uz “BLV Advisory Group”

0
129
Publicitātes foto

Atspoguļojot straujo izaugsmi pēdējo gadu laikā un reaģējot uz tirgus pieprasījumu pēc kvalitatīviem būvniecības projektu vadības pakalpojumiem un drošiem risinājumiem, Latvijas apbalvotākais būvuzraudzības uzņēmums Būvuzraugi LV veic zīmola maiņu uz BLV Advisory Group un paplašina pakalpojumu piedāvājumu. Turpmāk uzņēmums nodrošinās pilna cikla konsultēšanu un vadību visos projektu īstenošanas posmos – no iniciācijas līdz objekta nodošanai ekspluatācijā.

Uzraudzības un kvalitātes kontroles pakalpojumus uzņēmums ir nodrošinājis tādos vērienīgos projektos kā daudzfunkcionālā kultūras telpa Hanzas Perons, Lidl veikali, biroju centrs New Hanza, dzīvojamais kvartāls Mežaparka Rezidences, Rīgas Stradiņa universitātes farmācijas studiju un pētniecības centrs, Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza ekspozīcija Āfrikas savanna, Māra Štromberga BMX trase Valmiera, kā arī šī gada sākumā atklātā A klases biroju ēka Zeiss Biroji, un daudzos citos. Kopumā uzņēmuma pastāvēšanas laikā īstenoti vairāk nekā 600 dažādi projekti. Pēdējo gadu laikā Būvuzraugi LV ir kļuvis par vienu no titulētākajiem uzņēmumiem Latvijā – kopumā uzņēmuma projekti saņēmuši 36 apbalvojumus skatē Gada labākā būve Latvijā, konkursā Latvijas Būvniecības Gada balva un citos nozares pasākumos.

Paplašinoties uzņēmuma komandai, piesaistīti speciālisti, kuru zināšanas pārklāj dažādas nozares – gan dzīvojamo un komerciālo projektu, gan medicīnas un izglītības, sporta un kultūras, rūpniecības un industriālo objektu būvniecību. Turpmāk uzņēmums saviem klientiem piedāvās kompleksu projektu vadību, kas sevī iekļauj arī vairākus jaunus pakalpojumus – projektu īstenošanas stratēģijas, zemesgabalu un ēku tehnisko apsekošanu, projekta dokumentācijas izstrādes auditu un koordināciju, būvniecības budžeta ievērošanas kontroli, BREEAM in Use sertifikāciju, un daudzus citus. Tādējādi BLV Advisory Group nodrošina plānošanas un vadības pakalpojumus visos projekta īstenošanas ciklos – no iniciācijas līdz ekspluatācijia. 

“Uzņēmuma zīmola maiņa ir dabisks un loģisks solis mūsu attīstībā – jau 14 gadus veiksmīgi darbojamies tirgū, pastāvīgi paplašinot sniegto pakalpojumu klāstu un uzlabojot to kvalitāti. Esam sasnieguši stadiju, kurā gluži vienkārši esam pārauguši savu līdzšinējo nosaukumu Būvuzraugi LV, un ar lepnumu iepazīstinām ar BLV Advisory Group, kas daudz precīzāk atspoguļo mūsu misiju, vērtības un izaugsmes perspektīvas,” stāsta uzņēmuma vadītājs Sergejs Frolovs. “Jaunais zīmols simbolizē mūsu apņemšanos ievērot augstus standartus un gatavību pieņemt jaunus izaicinājumus, un plānojam ne tikai nostiprināt savas pozīcijas Latvijas tirgū, bet arī ārvalstīs,” viņš stāsta.

Kā stāsta uzņēmuma vadība, uzņēmuma darbības paplašināšana ir tiešā veidā saistīta ne tikai ar pieprasījumu pēc standartizētas pieejas projektu īstenošanai, bet arī ar attīstītāju vajadzību ievērot termiņus un budžeta rāmjus, kas vietējā tirgū ir ļoti izplatīts klupšanas akmens, kura pamatā ir nepietiekama plānošana un nevērīga attieksme pret kvalitāti. “Jo vairāk apakšuzņēmēju, jo vairāk kontroles punktu, ar kuriem attīstītājiem nākas saskarties. Tā rezultātā ir grūti saglabāt būvniecības procesa gludu norisi, kas savukārt rada lielākus riskus pieļaut kritiskas kļūdas – tieši tāpēc pasūtītājiem ir ļoti svarīgi izvēlēties profesionālu un uzticamu savu interešu pārstāvi visos šī procesa posmos. Mēs lepojamies ar to, ka tirgus līderi uztic savus projektus vadīt tieši mums, un mūsu mērķis ir noteikt jaunus un uzticamus standartus visā nozarē,” stāsta Sergejs Frolovs. 

Latvijā vadošais būvuzraudzības uzņēmums Būvuzraugi LV dibināts 2010. gadā un līdz šim galvenokārt specializējas būvniecības projektu kvalitātes kontrolē. Pāreja no zīmola Būvuzraugi LV uz BLV Advisory Group aizsākta 2024. gada. jūlijā un tuvākajā laikā gaidāma pilnīga tā ieviešana uzņēmuma ikdienas darbībā.