Rīgas Celtniecības koledža (RCK) ir priecīga paziņot, ka pēc astoņu mēnešu ilga procesa un divreiz izsludināta atklāta konkursa vakantajam vadītāja amatam Izglītības un zinātnes ministrija no 2019.gada 21.augusta apstiprinājusi direktora amatā Normundu Grinbergu, Latvijas Būvnieku asociācijas (LBA) prezidentu, nozari pārzinošu un pārstāvošu cilvēku.

Normunds Grinbergs kopš 1993.gada aktīvi darbojas būvniecībā kā SIA EVA – Serviss dibinātājs un vadītājs. Vairāk nekā 20 gadus vadot un attīstot uzņēmumu, ir iegūta milzīga pieredze ēku un būvju inženierkomunikāciju projektēšanā, izbūvē un ekspluatācijā. Paralēli darbam 2005.gadā ir iegūta augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadīšanā un 2007.gadā – profesionālais maģistra grāds socioloģijā.

Normunds Grinbergs ir LBA valdes loceklis kopš 2006.gada, 2014.gadā kļuva par biedrības prezidentu. Kopš 2011.gada darbojas Būvniecības nozares ekspertu padomē (NEP) un 2017.gadā kļuva par tās vadītāju. No 2015.gada N. Grinbergs ir Latvijas Būvniecības padomes loceklis.

Rīgas Celtniecības koledža ir viena no vecākajām profesionālās izglītības iestādēm Latvijā, ar senu vēsturi un tradīcijām, tai šogad aprit 147 gadi. Laiku griežos ir mainījies iestādes nosaukums no Rīgas Vācu amatnieku skolas līdz Rīgas Celtniecības koledžai, mainījušies pedagogi un direktori, un katrs ir atstājis savu nospiedumu skolas vēsturē. Vēlam jaunajam direktoram veiksmi un izturību atbildīgajā un grūtajā, tomēr ļoti aizraujošajā darbā, lai koledžas 150. gadadienu varam sagaidīt kopā.

Žurnālu ABONĒ ŠEIT vai https://abone.pasts.lv/
vai pa e-pastu [email protected].
Pērc – Preses servisa tirdzniecības vietās.