CFLA decembrī rīko ikgadējo PPP konferenci un aicina visus interesentus

0
46

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) kā publiskās un privātās partnerības (PPP) kompetences centrs 2023. gada 13. decembrī jau ceturto gadu pēc kārtas rīkos ikgadējo PPP konferenci. Konferencē ar pieredzi un viedokļiem dalīsies kā jomas eksperti, tā praktiķi un potenciālie projektu īstenotāji.

Uzsvars šī gada konferencē būs uz iespējamo ES fondu projektu apvienošanu ar PPP. Tā kā Latvijā šādas pieredzes nav, tad ar saviem secinājumiem dalīsies Mr. Guido Fara, Eiropas Revīzijas palātas auditors. Savukārt Polijas Attīstības Fondu un Reģionālās politikas ministrijas PPP departamenta pārstāvis Krzysztof Mierkiewicz stāstīs Polijas pieredzi PPP apvienošanā ar ES fondiem kopš 2007.-2013.gada, kā arī dalīsies ar nākotnes plāniem.

Tāpat konferencē tiks sniegta jaunākā informācija par Latvijā esošo un topošo PPP projektu attīstības gaitu. Ar projektu īstenošanas stāstiem dalīsies Latvijas Valsts ceļi, Rīgas pašvaldības pārstāvji, kā arī Finanšu ministrijas un CFLA speciālisti. 

Konferences noslēgumā notiks paneļdiskusija Publiskās infrastruktūras projektu īstenošanas, finansēšanas un ES fondu iesaistīšanas iespējas ar Latvijas Valsts ceļu, personu apvienības Ķekavas ABT, Latvijas Būvuzņēmēju  apvienības, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras paustajiem viedokļiem.

Konferencei tiešsaistē varēs sekot  ikviens interesents – pašvaldību un valsts institūciju pārstāvji, uzņēmēji, nevalstisko organizāciju pārstāvji u.c., kuru interešu lokā ir PPP jautājumi un aktualitātes šajā jomā. Konferenci varēs vērot CFLA mājaslapā un Facebook kontā. Konference klātienē notiks AC Hotel by Marriott Riga (vietu skaits ierobežots). Lai piedalītos konferencē, aicinām pieteikties – šeit. Iepriekšēja pieteikšanās konferencei ir obligāta.