Cieņa, ko nevar nopirkt

0
2

Būvinženieru grupa 2012.gada vasarā viesojās Liepājā, lai novērtētu rūpnīcas Liepājas metalurgs modernizāciju. Valdes priekšsēdētājs Valērijs Terentjevs uzņēmās gida lomu, viņam līdzās galvenais inženieris un citi speciālisti. Stāstot par jaunumiem, Terentjeva acis dzirkstīja gluži kā jaunietim, kurš tikko sācis karjeru un staro laimē par uzticēto darbu.

Ejot pa cehiem, viņš sasveicinoties paspieda strādnieku melnās rokas, pie viņa nāca klāt cilvēki un uzdeva jautājumus. Nebija distances. Tādu cieņu nevar ne notēlot, ne nopirkt. To var iegūt ar nesavtīgu darbu, rūpnīcu un tās ļaudis liekot augstāk par personīgo labumu.

Apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva par mūža ieguldījumu būvindustrijā viņu izvirzīja Būvmateriālu ražotāju asociācija. Balvu Pamatakmens Valērijam Terentjevam 2015.gada rudenī pasniedza Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Tas bija laiks, kad sāpes par to, kas noticis ar rūpnīcu, kurai atdots teju mūžs, smacēja, un balva bija gluži kā svaiga gaisa malks. Taču saruna žurnālam Būvinženieris nenotika ne togad, ne nākamajos gados.

Pilnu interviju lasiet mājaslapā lielabalva.lv un žurnāla Būvinženieris augusta numurā (Nr. 75).

Žurnālu ABONĒ ŠEIT vai https://abone.pasts.lv/
vai pa e-pastu [email protected].
Pērc – Preses servisa tirdzniecības vietās.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit