Darbaholiķis Guntis Andersons

0
964

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Vides un būvzinātņu fakultātes Būvkonstrukciju katedras asociētais emeritus profesors Guntis Andersons ir viens no būvniecības specialitātes izveidotājiem Latvijas Lauksaimniecības universitātē un pirmais Lauksaimniecības celtniecības fakultātes dekāns, pirmais Inženierkonstrukciju katedras vadītājs.

Pie studentiem vienmēr ierodas uzvalkā un kaklasaitē, pat tad, ja pirms brīža bijis būvējamā fermā un citā darba tērpā. LLU strādā jau gandrīz 60 gadus.

2018.gadā Guntis Andersons par mūža ieguldījumu būvindustrijā tika apbalvots ar Būvindustrijas lielo balvu – Pamatakmeni.

Ja vēlies grāmatu par izcilībām būvindustrijā pasūti to jau tagad!

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE, VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir SIA Knauf,
sadarbības partneri – SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji – SIA Sakret, SIA RERE Grupa, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri – žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.