“RERE Grupa” valdē darbu sāk Toms Siliņš

0

Lai nodrošinātu konkurētspējīgas pozīcijas nozarē, viens no vadošajiem būvuzņēmumiem Latvijā a/s RERE Grupa turpina stiprināt savu vadības komandu. Ar šī gada 1.septembri uzņēmumam pievienojas jauns valdes loceklis, finanšu direktors Toms Siliņš. Darbu būvniecības uzņēmuma valdē atstājis valdes loceklis Aleksandrs Kalniņš.

“Toma Siliņa pievienošanās komandai ir nopietns un nepieciešams solis kompānijas darbībai un izaugsmei, tai skaitā dalībai Eiropas līmeņa būvniecības projektos. RERE Grupa šobrīd aktīvi strādā vairākos izaicinājuma pilnos projektos, starp kuriem ievērojamākais ir Rail Baltica Rīgas stacijas kopprojekts ar beļģu vadošo būvuzņēmumu BESIX. Šāda līmeņa projektiem nepieciešamas Eiropas līmeņa zināšanas gan projektu pārvaldībā, gan finanšu vadībā, kur Toms ir viens no labākajiem ekspertiem,” papildinājumu vadības komandai komentē RERE Grupa valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš.

Līdz šim Toms Siliņš karjeru aizvadījis lielākoties finanšu jomā – Šveicē, Sberbank, kā arī Swedbank, Deutsche Bank un Latvijas Bankā, iegūstot neatsveramu finanšu un grāmatvedības jomas pieredzi.

“Man ir prieks pievienoties RERE Grupas komandai un palīdzēt uzņēmumam tā nākamajā attīstības posmā. Mērķis ir kļūt par Eiropas un pasaules līmeņa uzņēmumu, par ko jau liecina dalība Rail Baltica Rīgas dzelzceļa stacijas pārbūves projektā kopā ar vadošiem Beļģijas un Itālijas būvuzņēmumiem. Es saredzu, ka RERE Grupai ir visas iespējas kļūt par ilgtspējīgi augoša, pelnoša, optimāli pārvaldīta un finansēta uzņēmuma paraugu Latvijā. Es kopā ar kolēģiem strādāšu, lai mēs pie tā nonāktu,” apliecina Toms Siliņš.

Uzņēmuma valdē darbu turpina valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš un valdes locekļi Ervīns Koncevičs un Vjačeslavs Voropajevs.

Pilna cikla projektēšanas un būvniecības pakalpojumu uzņēmumu grupā Rere grupa ietilpst uzņēmumi Rere būve, Rere vide un Rere meistari.

Kā liecina Firmas.lv dati, Kalniņš Rere grupas valdē darbojās kopš uzņēmuma izveidošanas 2014.gadā. Pirms tam kopš 2012.gada bija SIA Re&Re valdes loceklis.

Pievienot komentāru