Darījumu centram “Citadele” piešķirts BREEAM sertifikāts

0
179

Nekustamo īpašumu projektu attīstītāja Lords LB Asset Managament meitas fonda Baltic Green Fund (V) īpašumā esošajam darījumu centram Citadele ir piešķirts BREEAM In-Use standarta Excellent līmeņa sertifikāts. Iegūtais novērtējums liecina, ka A klases biroju ēka atbilst augstākajām energoefektivitātes un ilgtspējas prasībām, ziņo Lords LB Asset Managament pārstāvji.

Neatkarīgu ekspertu piešķirtais BREEAM atzinums garantē, ka biroju ēka Republikas Laukumā 2A un visi tajā realizētie pilnveidošanas darbi atbilst visaugstākajiem energoefektivitātes un ilgtspējas standartiem. Tas apliecina, ka darījumu centrs Citadele, izmantojot BREEAM metodoloģiju un videi draudzīgus risinājums, ir aprīkots saskaņā ar mūsdienu tendencēm, tai skaitā elektroauto uzlādes stacijām.

Lords LB Asset Management viena no galvenajām prioritātem vienmēr bijusi biroju ēku ilgtspēja un energoefektivitāte, ko augstu novērtē arī nomnieki. Pusotra gada laikā tika veiktas investīcijas, lai samazinātu ēkas energoresursu patēriņu, kā arī uzlabotu nomnieku komfortu A klases biroju ēkā, piedāvājot arvien jaunus pakalpojumus,” pauž fonda Baltic Green Fund (V) vadītājs Marius Junda.

BREEAM In-Use sertifikātus piešķir ēkām, kas ekspluatācijā nodotas vismaz pirms pieciem gadiem. Starptautiskais novērtējums liecina, ka biroju telpas ir energoefektīvas, ar zemākām ekspluatācijas izmaksām, mazāku resursu patēriņu un svarīgākais – darbiniekiem labvēlīgāku vidi.

Pēc ēkas iegādes 2020.gada beigās, tika uzsākts darbs pie darījumu centra Citadele ēkas pilnveides. Šajā laikā tika īstenoti ūdens apgādes patēriņa un ventilācijas sistēmas uzlabojumi, uzstādītas slēgtas elektrisku skrejriteņu novietnes, kā arī elektromobiļu uzlādes stacijas autostāvvietas otrajā stāvā, nodrošinot pieejamību gan biroja darbiniekiem, gan apmeklētājiem. Savukārt elektrisko skūteru novietnes ļaus ērti atstāt mobilos pārvietošanās līdzekļus un tos uzlādēt, kamēr tiek veikti darba pienākumi. Tuvāko gadu laikā plānots turpināt investīcijas biroju ēkā, nodrošinot dažāda veida labiekārtošanas un infrastruktūras darbus.

M.Jundas skatījumā uzņēmumiem arvien biežāk viens no galvenajiem kritērijiem biroja izvēlei ir ne tikai lokācija un biroju ēkā sniegtie pakalpojumi, bet arī ēkas ilgtspēja, iekļaujot to kā neatņemamu atlases kritēriju. Moderna un ergonomiska darba vieta uzņēmumiem ļauj piesaistīt arī nozares labākos talantus.

Darījumu centrā Citadele biroju telpas pašlaik iznomā dažādu nozaru uzņēmumi – banka Citadele, If Apdrošināšana, juridisko pakalpojumu, konsultāciju un citu nozaru uzņēmumi. Darījumu centra nomnieki augsti novērtē tādas priekšrocības kā ērtu lokāciju pilsētas centrā, birojus ar augstvērtīgiem apdares materiāliem, funkcionālu plānojumu, plašu autostāvvietu, ēkā esošās konferenču telpas un restorānu.

Baltic Green Fund (V) pārvalda Lietuvas Bankas licencēta ieguldījumu pārvaldības sabiedrība Lords LB Asset Management, kas kopš 2008.gada sniedz pakalpojumus gan institucionālajiem, gan privātajiem investoriem. Kopumā sabiedrība pašlaik pārvalda 12 nekustamā īpašuma fondus, vienu privātā kapitāla fondu, un vienu enerģētikas un infrastruktūras fondu, kā arī divas investīciju kompānijas.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit