Dāsnais sējējs Mārtiņš Straume

0
729

Mārtiņš Straume allaž arī citus mudinājis kļūt labākiem, uzticoties, atverot iniciatīvu un aizrautību strādāt nozares labā. Liels diplomāts. Uzmanīgs, taktisks. Apkārtesošajos Mārtiņš Straume allaž izcēlis viņu labās īpašības un labos darbus. Mācējis uzklausīt un diskutēt pat tad, ja kāds savu viedokli deklarē kā vienīgo pareizo.

Būdams Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs, viņš īpaši gādāja par sakārtotu vidi un darba apstākļiem darbiniekiem, parūpējās lai LBS biedri iegūtu vērtīgu pieredzi un jaunas zināšanas konferencēs un semināros, kā arī apmeklējot gan ārzemju, gan Latvijas būves.

2021.gadā par mūža ieguldījums būvindustrijā Mārtiņš Straume apbalvots ar Būvindustrijas lielo balvu – Pamatakmeni.

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE, VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir SIA Knauf,
sadarbības partneri – SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji – SIA Sakret, SIA RERE Grupa, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri – žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.