Daugavpilī atjauno ceļus un izbūvē autostāvvietas

0
353

Daugavpils pilsētas pašvaldība īsteno vairākus projektus ceļu atjaunošanā, grants ceļu asfaltēšanā un autostāvvietu izbūvē. Trīs gadu asfaltēšanas programmā iekļauti daudzi objekti, tajā skaitā Miera un Līksnas ielas, kā arī autostāvvieta pie mājām Jātnieku ielā 93 un 93A. Visi trīs projekti lielo pilsētu infrastruktūras uzlabošanas ietvaros ieguvuši arī valsts līdzfinansējumu, informē pašvaldība.

Noslēgumam tuvojas asfaltēšana un ietvju izbūve Miera ielas posmā no Grodņas ielas līdz Smilšu ielai. Lielākās pārmaiņas notika posmā no Grodņas ielas līdz Valkas ielai, kur iepriekš bija grants ceļš. Darbi paveikti arī pie 13.vidusskolas.Miera ielas otrā galā, posmā no Varšavas ielas līdz Kauņas ielai, sākta vecā asfalta seguma nomaiņa – projekts tiek īstenots par Latvijas Ceļu fonda līdzekļiem.

Sagatavošana asfaltēšanai notiek visā Līksnas grants ielas garumā Vecajā forštatē, kur tiks ierīkota lietusūdens kanalizācija, apgaismojums, piebrauktuves pie garāžām un celiņi pie privātmāju vārtiem. Saskaņā ar līgumu, ielu jāsakārto līdz šī gada jūlija pirmajai pusei.

Jātnieku ielas 93 un 93A māju pagalmā paredzēts izbūvēt autostāvvietas 81 mašīnai, tā atrisinot ilggadējo problēmu, kas veidojas, Daugavpils Celtniecības tehnikuma audzēkņiem pieblīvējot ar savām automašīnām guļamrajona brauktuves. Šeit ir nepieciešams izveidot lietusūdens kanalizāciju, apgaismojumu un atjaunot ietvju malas. Darbus ir jāpabeidz līdz jūnija vidum.

Visi šie darbi ir tikai daļa no ceļu projektiem, kuri tiek īstenoti dažādos pilsētas mikrorajonos.