Daugavpilī iepazīstinās ar jaunu būvniecības ieceri

0
86

Daugavpils domes konferenču zālē, kā arī tiešsaistes režīmā MS Teams platformā 28. jūnijā notiks degvielas uzpildes stacijas un automazgātavas būvniecības ieceres prezentācija Daugavpilī, aģentūra LETA uzzināja Daugavpils valstspilsētas pašvaldībā.

No 13.jūnija līdz 13.jūlijam Daugavpils iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties pašvaldības rīkotajā publiskajā apspriešanā un izteikt savu viedokli par degvielas uzpildes stacijas un automazgātavas būvniecības ieceri Sporta ielā 8a.

Prezentācijas mērķis ir informēt interesantus par būvniecības ieceri, tās funkcionālajiem un arhitektoniskajiem risinājumiem, uzklausīt izteiktos viedokļus, ierosinājumus, komentārus, iebildumus un sniegt atbildes uz klātesošo uzdotajiem jautājumiem.

Pašvaldībā ziņo, ka ar ierosinājumu par degvielas uzpildes stacijas un automazgātavas būvniecību Daugavpilī pašvaldībā vērsās SIA CIRCLE K Latvia. Pamatojoties uz Daugavpils pilsētas pašvaldības Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta 21.aprīļa lēmumu, publiskajai apspriešanai tiek nodota būvniecības iecere “Degvielas uzpildes stacija un automazgātavas jaunbūves Sporta iela 8a un b/n, Daugavpils”.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit