Ceturtdien, 10.septembrī, Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas izpilddirektors Valērijs Koķis tikās ar Torņakalna attīstības biedrības pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes un sadarbības iespējas, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Tikšanās laikā tika pārrunāti ierosinājumi un vēlmes, kas aktuālas Torņakalna iedzīvotājiem dzīves kvalitātes uzlabošanā, kā arī apspriesti darbi, kas ar pašvaldības atbalstu  būtu veicami  šogad un nākamajā gadā. 

Torņakalna attīstības biedrība ir viena no rosīgākajām nevalstiskajām organizācijām Pārdaugavā un ir aktīvi iesaistījusies  ne vien Torņakalna apkaimes vēstures un kultūras mantojuma saglabāšanā  un popularizēšanā, bet arī  pratusi apkaimes iedzīvotājus rosināt aktīvai līdzdalībai priekšlikumu sniegšanā, problēmjautājumu risināšanā, kas svarīgi apkaimes ļaudīm.  

Torņakalna attīstības biedrība par steidzami veicamiem darbiem savā apkaimē uzskata Kileveina grāvja sakopšanu jauno Latvijas Universitātes ēku tuvumā, gājēju celiņu un apgaismojuma sakārtošanu Arkādijas parkā, Torņakalna bibliotēkas ierīkošanu brīvajās telpās ēkā  Ojāra Vācieša ielā 2A, kā arī teritorijas sakopšanu pie bijušo mazdārziņu teritorijas Torņakalna stacijas tuvumā. 

Tāpat pašvaldības atbildīgo institūciju ieinteresētību un darbus biedrības pārstāvji  nākamgad cer sagaidīt Akmeņu ielas 17A zaļajā zonā, kur vēlētos redzēt labiekārtotu bērnu rotaļu laukumu un atjaunotus apstādījumus, kā arī Vienības gatves kastaņu alejas atjaunošanā. 

Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija izvērtēs šos ierosinājumus un, sadarbībā ar Rīgas domes atbildīgajām institūcijām,  informēs Torņakalna attīstības biedrību  par konkrēto ieceru īstenošanas iespējām.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit