Lai tuvāko pilsētvidi padarītu ģimenēm un videi draudzīgu, tirdzniecības centrs Domina Shopping ieguldījis 120 tūkstošus eiro centrālā skvēra labiekārtošanā, kas vērsts uz Zemitāna tilta pusi, Domina Shopping pārstāvji.

Noslēdzot labiekārtošanas pirmo posmu, viss esošais apgaismojums nomainīts uz energoefektīvu, uzstādīti 12 jauni atpūtas soliņi un augu kompozīcijas dekoratīvos podos, kā arī palielināta apzaļumotā teritorija. Savukārt līdz ar otrā posma noslēgumu šī gada novembra beigās, skvērā tiks dubultots velo novietņu skaits, kopējam velo novietņu skaitam tirdzniecības centrā sasniedzot 118. Tiks iekārtots arī multifunkcionāls rotaļu laukums dažāda vecuma bērniem.

Visi elementi izvēlēti tumši pelēkā tonī, kas saskan ar tirdzniecības centra interjeru un organiski iederas Rīgas ainavā. Atjaunoti bojātie bruģa posmi, kā arī uzlaboti apgaismojuma elementi – tagad viss skvēra apgaismojums ir energoefektīvs.

“Paralēli lielākās iekštelpu izklaides zonas būvniecībai, veicam arī rekonstrukcijas darbus laukumam pie centra galvenās ieejas. Esam nolēmuši C skvēru padarīt mūsdienīgāku, atraktīvāku un pats galvenais – ģimenēm un aktīviem pilsētniekiem draudzīgāku un ērtāku,” stāsta Dina Bunce, tirdzniecības centra Domina Shopping direktore.

Noslēdzošajā skvēra rekonstrukcijas posmā, kuru paredzēts pabeigt novembra laikā, tiks izveidots rotaļu laukums ar slidkalniņu, rotaļu zvēriem un bumbām dažāda vecuma bērnu izklaidēm, kā arī tiks uzstādīti muzikālie cauruļzvani (tubular bells).

Investējot vairāk nekā 9 miljonus eiro, nākamā gada trešajā ceturksnī tirdzniecības centrā Domina Shopping tiks atklāta 7000 m2 liela izklaides zona, kurā atradīsies daudzveidīgas izklaides iespējas.