“Draugiem Group” atver dizaina viesnīcu Cēsu vecpilsētā

0
161
Publicitātes foto

Cēsu vecpilsētā, tieši blakus mājai, kurā Andrejs Pumpurs sarakstīja eposu Lāčplēsis, atklāta dizaina viesnīca Spīdalas nams ar sešiem apartamentiem. Ēkas renovāciju un pārbūvi par viesnīcu veica Draugiem Group uzņēmums Mājas Cēsīs.

“Mājas, vide un skola ir trīs galvenās komponentes, lai pilsētā būtu dzīvība,” stāsta Draugiem Group runasvīrs Jānis Palkavnieks. “Jaunajā Spīdalas namā mēs gaidīsim pilsētas viesus pielaikot Cēsis, kā arī cēsniekus, lai iepazīstinātu ar Konrāda kvartālā gaidāmajām pēc renovācijas izmaiņām. Ar šiem darbiem vēlamies apliecināt cieņu pret vecpilsētas vēsturisko mantojumu.”

Mājas Cēsīs ir Draugiem Group uzņēmums, kura galvenā misija ir padarīt pilsētu vēl pievilcīgāku iedzīvotājiem. Līdz šim jau ir uzstādīti dzeramā ūdens brīvkrāni publiski pieejamās vietās, izveidots slīpo koku skvērs #CēsisPievelk, uzsākta apjomīga sadarbība ar Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumu un sākti darbi pie Konrāda kvartāla izveides.

“Vēlos pateikties Draugiem Group, kas Cēsīs iesaistījies jau vairākos attīstības projektos. Uzņēmums veicis būtiskas investīcijas pilsētvides uzlabošanā un dzīvojamā fonda papildināšanā, padarot pilsētu arvien pievilcīgāku vietējiem iedzīvotājiem un Cēsu viesiem. Ņemot vērā uzņēmuma starptautisko darbību, Draugiem Group investīcijas Cēsu attīstībā ir kvalitātes zīme, kas apliecina – Cēsis ir magnēts ne tikai tūristiem, bet arī investoriem,” uzņēmēju darbus pilsētā novērtē Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Spīdalas nama renovācija tika sākta tieši pirms gada un jau 19.februārī apartamentus būs iespējams rezervēt vietnē mājascēsīs.lv. Spīdalas nama izveidē jau ieguldīti teju 800 000 eiro.

Renovētā nama nosaukums ir izvēlēts par godu Andreja Pumpura eposa Lāčplēsis pretrunīgi vērtētajam tēlam – Spīdalai jeb Spīdolai.