Duntes un Bukultu ielas krustojumā maina satiksmes organizāciju

0
626
Foto no Rīgas domes arhīva.

Ņemot vērā Sarkandaugavas pārvada būvdarbu beigu termiņa tuvošanos, Rīgas domes Satiksmes departaments veic satiksmes organizācijas izmaiņas transporta plūsmu skartajās ielās. Tostarp šajās dienās Duntes un Bukultu ielas krustojumā tiek ierīkots luksoforu objekts, informē Rīgas pašvaldība.

Plānots, ka līdz ar pārvada atklāšanu pieaugs satiksmes intensitāte Ganību dambja, Tilta, Duntes un Tvaika ielas krustojumā, kā arī strukturāli mainīsies transportlīdzekļu braukšanas virzieni šajā krustojumā. Lai atvieglotu satiksmi minētajā vietā, jau savlaicīgi – 1,5 km pirms šī satiksmes mezgla – Duntes un Bukultu ielas krustojumā tiek ierīkots luksoforu objekts.

Atbilstoši regulējamā krustojuma prasībām tiks mainīts ceļu horizontālais apzīmējums. Tiks uzstādīts sarkanā krustiņa luksofors, lai informētu transportlīdzekļa vadītājus par pretējā braukšanas virziena luksoforu signālu. Līdz ar regulējamā krustojuma izveidi autovadītājiem Duntes ielā virzienā no Centra būs iespēja izvēlēties maršrutu pa Bukultu ielu un Ganību dambi, lai vēlāk ērti nogrieztos pa kreisi uz Tvaiku ielu.

Krustojuma pārveides darbus plānots pabeigt apmēram nedēļas laikā.