Ekspluatācijā nodots dzīvojamo māju projekts “Merks Magnolijas”

0
376
Publicitātes foto

Ilgtspējīgais dzīvojamo māju projekts ģimenēm Merks Magnolijas, kas atrodas Skrīnes ielā 6 un 8, Rīgā, nodots ekspluatācijā. Projekta pirmajā kārtā uzbūvētas divas trīsstāvu A energoefektivitātes ēkas, uz kuru jumtiem uzstādīti saules paneļi un saules korektori.

Merks Magnolijas ir slēgts un ar videonovērošanas kamerām aprīkots daudzdzīvokļu māju projekts, kurā ir pieejami divu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 58 līdz 103 kvm. Visiem 2. un 3. stāva  dzīvokļiem ir pieejams balkons, savukārt 1. stāva dzīvokļu īpašniekiem ir pieejama āra terase. Papildu plašumu dzīvokļos rada arī 2,90 m augstie griesti. Būtiski, ka visi dzīvokļi klientiem tiek nodoti ar pilnu iekšējo apdari. Tas nozīmē, ka, ievācoties dzīvoklī, jaunajiem dzīvokļa īpašniekiem būs jādomā vien par interjera elementiem, jo par gaumīgu apdari būs jau parūpējušies Merks mājas dizaineri. Lai klienti varētu pēc iespējas vairāk individualizēt savu jauno mājokli, piedāvājumā ir piecas dažādas, dizaineru izstrādātas, apdares kolekcijas – katra ar savu raksturu.

Projektā padomāts arī par koplietošanas zonām. Namu pagalmā ir ierīkota atpūtas zona, kuru varēs izmantot ikviens dzīvokļa īpašnieks, tāpat arī tiks ierīkots rotaļu laukums un sportisko aktivitāšu zona, kas būs brīvi pieejama ikvienam Merks Magnolijas dzīvokļa īpašniekam.

Lai atvieglotu iedzīvotāju ikdienu un balkonu varētu izmantot atpūtas mirkļiem, iedzīvotāji varēs bērnu ratiņus, velosipēdus vai citus braucamrīkus turēt slēgtā telpā nama 1. stāvā.

Merks Magnolijas atrodas gleznainajā Šampētera apkaimē, kur pāris minūšu gājiena vai brauciena attālumā ir pieejams viss sadzīvei nepieciešamais – skolas, bērnudārzi, kā arī iepirkšanās centri.