Ekspluatācijā nodod otru “Moho Park” dzīvojamo ēku Mežaparkā

0
169
Publicitātes foto

Nekustamā īpašuma attīstītājs Kaamos ekspluatācijā nodevis otru Moho Park projekta ietvaros uzbūvēto divpadsmit stāvu dzīvojamo ēku Mirdzas Ķempes ielā 2, Mežaparkā. Mūsdienīgajā, gandrīz nulles enerģijas namā, kurā izmantots daudz moderno tehnoloģu, tapuši 77 divu līdz četru istabu dzīvokļi. Gandrīz 70% no jaunajiem mājokļiem jau atraduši savus jaunos īpašniekus, vēsta projekta attīstītāja pārstāvji.

Investējot gandrīz 15,5 miljonus eiro, kopumā Moho Park izbūvētas divas identiskas divpadsmit stāvu ēkas ar 154 dzīvokļiem platībā no 36 līdz 170 kvm. Energoefektīvie, dažāda plānojuma mājokļi ar lieliem logiem, zemgrīdas apkuri un rūpīgi pārdomātu, funkcionālu dizainu nodrošina komfortablu un ilgtspējīgu dzīves telpu. To atrašanās Mežaparkā ļauj ne tikai baudīt dabas tuvumu, bet arī plašas atpūtas iespējas un ērtu satiksmi nokļūšanai Rīgas centrā.

Jauno Moho Park dzīvokļu iekšējā apdarē izmantoti augstākās klases materiāli, un veselīgu mikroklimatu tajos nodrošina individuāli regulējama ventilācija ar rekuperāciju katrā mājoklī. Abi divpadsmit stāvu nami atbilst gandrīz nulles enerģijas ēkas kritērijiem, un papildus augstai energoefektivitātei uz ēku jumtiem izvietoti 30 saules paneļi, no kuriem iegūtā enerģija tiek izmantota koplietošanas telpu elektroapgādei.

Katrā namā izbūvēti divi lifti, noliktavu telpas ērtai mantu uzglabāšanai un visiem dzīvokļiem ir balkoni, savukārt augšējo stāvu jumta apartamentiem – terases ar platību līdz 70 kvm. Jauno dzīvokļu īpašniekiem pieejama koplietošanas velosipēdu novietne, bērnu rotaļu laukums, kā arī autostāvvietas, kas izvietotas gan ēkas pirmajā stāvā, gan arī pagalmā, kur daļa no tām aprīkotas ar elektroauto uzlādes iespējām.