Ekspluatācijā nodod pirmās ēkas projektā “Deglava Gleznotāju rezidence”

0
341

Projektā Deglava Gleznotāju rezidence ekspluatācijā nodotas pirmās divas 10 stāvu mājas ar 152 jauniem dzīvokļiem. Tas ir viens no lielākajiem šī brīža nekustamo īpašumu projektiem Rīgā. Jau maijā visi piedāvātie dzīvokļi bija rezervēti. Abās ēkās atradīsies gan dzīvokļi, gan komerctelpas.

Mājas būvniecība tika uzsāka 2020.gadā, kopā plānotas sešas 10 stāvu ēkas ar vairāk nekā 70 dzīvokļiem katrā mājā. Turpmākajās dienās notiks mājas sadalīšana dzīvokļos un kadastra numuru piešķiršana no Valsts zemes dienesta. Tiek plānots, ka visi pirmās kārtas dzīvokļu īpašnieki līdz gada beigām jau būs ievākušies jaunajos mājokļos.

Kopuzņēmuma SIA Unico Deglava Gleznotāju rezidences projekta vadītājs Kristaps Lukašinskis saka: “Neskatoties uz notikumiem pasaulē un Covid-19 situāciju, kas ietekmēja gan darba spēka resursus būvniecības laikā, gan materiālu piegāžu kavēšanos, projekta nodošanu ekspluatācijā esam izpildījuši plānotajos termiņos. Šis ir milzīgs projekts Rīgā, jo vienlaicīgi tiek nodoti vairāk nekā 150 jauni dzīvokļi.”

Jau tagad rezervēti 40% no dzīvokļiem arī projekta otrajā būvniecības kārtā. Ņemot vērā rīdzinieku interesi par plašākām telpām, otrās kārtas projektā paredzēts izveidot vairāk 3 un 4 istabu dzīvokļus. Šobrīd notiek nākamo divu māju būvniecības plānošana.

Projektu realizē starptautisks uzņēmums Electra Group, kas plāno investēt 12 miljonus eiro projektā nākamajā kārtā. Projekta būvnieks ir SIA Monum, Latvijā attīstītāju pārstāv uzņēmums Kopuzņēmums SIA Unico. Projekts Deglava Gleznotāju rezidence tiek īstenots Rīgā, Pļavnieku apkaimē.