Ekspluatācijā nodota viena no trim Bonava Latvija projekta Fjordi dzīvojamām mājām Rīgā pie Klusā centra Ganību dambī 9, informē uzņēmuma Bonava Latvija pārstāvji.

Ēkā pieejami divu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 49,3 līdz 88,7 kvadrātmetriem. Kopumā projektā plānots investēt 13,5 miljonus eiro.

Fjordi ir projekts, kurā īpaši domāts par ilgtspēju un atbildīgu saimniekošanu. Viens no jauninājumiem, piemēram, ir ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kas ļaus iedzīvotājiem izbaudīt svaiga gaisa priekšrocības visu diennakti un vienlaikus samazināt siltumenerģijas patēriņu.

“Mūsu radītais dzīvojamais kvartāls iedzīvotājus piesaista ar skandināviskumu un ir kā oāze Rīgas ziemeļu rajonā. Ekspluatācijā nodotajā mājā patlaban jau ir izpirkti 65% dzīvokļu,” stāsta projekta attīstības vadītājs Kristaps Žvīgulis.

Bonava Latvija ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums Bonava ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. Tas rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieku, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā un Latvijā, 2019.gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 15,5 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. Bonava akcijas tiek kotētas Nasdaq biržā Stokholmā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit