Ekspluatācijā nodota ceturtā ēka projektā “Dreilinga mājas”

0
917
Attēls ilustratīvs

Daudzdzīvokļu māju ciematā Dreilinga mājas, Stopiņu novada Dreiliņos, nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija ekspluatācijā nodevis ceturto no 16 topošajām ēkām, informē attīstītāja pārstāvji.

Šis ir pirmais būvniecības projekts Latvijā, kura ietvaros viss būvniecības ieceres un būvprojekta saskaņošanas process ir noritējis elektroniski.

Jaunajā ēkā projektā Dreilinga mājas Robežu ielā 9 ir pieejami 58 divu, trīs un četru istabu dzīvokļi 40 līdz 64 kvadrātmetru platībā.

Apkārtnes atpūtas vietas un bērnu rotaļlaukumi savstarpēji būs savienoti ar gājēju celiņu tīklu. Papildus iedzīvotājiem būs pieejama apzaļumota, labiekārtota atpūtas zona gar upīti, kas vijas gar visu teritorijas austrumu robežu un ieplūst lielajā dīķī ziemeļaustrumos.

“Ņemot vērā mūsu ilggadējo pieredzi, radot daudzveidīgus un pieejamus mājokļus visdažādākajās Rīgas apkaimēs, arī šajā projektā piedāvājam pārdomāta plānojuma dzīvokļus un mūsdienīgus atpūtas zonu risinājumus. Mēs vēlamies radīt dzīvesvietu, kurai piemīt visas pārdomātam ciematam raksturīgās priekšrocības – mazstāvu apbūve, plaši pagalmi, dabas tuvums, brīvības sajūta un miers. Turklāt, lai to visu iegūtu, nebūs nepieciešams pamest galvaspilsētu un tās infrastruktūras sniegtās priekšrocības,” uzsver Mārtiņš Vonda.

“Šobrīd nodota ekspluatācijā ēka Robežu ielā 9. Jūlijā pabeigta ēkas fasāde Robežu ielā 11 un jau šogad abās ēkās ievāksies pirmie iedzīvotāji. Esam sākuši arī Robežu ielas 7 nama būvniecību un dzīvokļu pārdošanu. Tāpat ar gandarījumu varu teikt, ka ēku Robežu ielā 13 esam atvēruši pārdošanai un turpinām būvniecības darbus, kas sākās janvārī,” stāsta Bonava Latvija projektu attīstības vadītājs Mārtiņš Vonda.

Bonava Latvija īsteno ekonomiskā segmenta un biznesa klases mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Attīstot projektus tādos Rīgas mikrorajonos kā Purvciems, Teika, Ķengarags, Šampēteris, Rīgas klusais centrs un Krasta ielas rajons.