Ekspluatācijā nodota “Edinburgh Apartments & Lofts” 2.kārta

0
631

Investējot vairāk nekā 7,3 miljonus eiro, Jūrmalā ekspluatācijā nodota otrā kārta jaunajam projektam Edinburgh Apartments & Lofts, Dzintaros, aģentūru LETA informēja projekta attīstītāja SIA OM 31 pārstāvji.

Pirmā kārta tika pabeigta 2021.gada sākumā, un no 65 apartamentiem pārdoti jau 86%. Savukārt no kopējā jauno mājokļu īpašnieku skaita vairāk nekā 92% ir Latvijas iedzīvotāji.

Projekta īpašnieks ir uzņēmums OM 31, ēku arhitektūras un teritorijas labiekārtošanas projektu izstrādāja arhitekte Zane Tetere-Šulce un viņas vadītais birojs OpenAD, savukārt par ēku būvnieku tika izraudzīta būvfirma Anzāģe. Projektu finansēja Signet Bank.

Projektu veido divu ēku komplekss – pirmajā kārtā piecstāvu ēkā izbūvēti 65 apartamenti, savukārt otrajā kārtā ekspluatācijā nodotajā divstāvu ēkā – 24 lofti. Bijušās sanatorijas ēku komplekss atrodas valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa aizsardzības zonā, tā pārbūve tika veikta, respektējot vides kontekstu un ar pietāti izmantojot vēsturiskos Jūrmalas koka arhitektūras būvmākslas citātus

Ap abām ēkām ir privāts, priežu sila ieskauts, 14 000 kvadrātmetrus liels piemājas parks, kurā ir ierīkoti atpūtas un sporta infrastruktūras objekti, kā arī bērnu rotaļu laukums. 

OM 31 2020.gadā strādāja ar 429 eiro apgrozījumu un 260 248 eiro zaudējumiem, liecina Firmas.lv informācija.

Uzņēmums dibināts 2017.gadā, tā pamatkapitāls ir 389 466 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir SIA Prokapital Invest (48%), Krievijas pilsonis Konstantīns Beļeckis (20%), Ukrainas pilsone Poļina Beļecka (20%) un Andris Riekstiņš (12%). Prokapital Invest vienīgais īpašnieks ir Riekstiņš, bet prokūrists – Georgijs Krasovickis.