Ekspluatācijā nodota jaunā A klases biroju ēka “New Hanza”

0
559
Publicitātes attēls

Ekspluatācijā nodota jaunā A klases biroja ēka New Hanza Mihaila Tāla ielā 1, kas būs viena no energoefektīvākajām ēkām Rīgā, informē projekta attīstītāji.

Jaunā A klases biroja ēka atrodas blakus kultūrvietai Hanzas Perons. Tā būvēta atbilstoši BREEAM Excellent standartiem, atbilst tuvu nulles enerģijas ēkas prasībām un jau šobrīd atzīta par ilgtspējīgāko projektu Baltijā.

Potenciālajiem nomniekiem jau šobrīd ēkā rezervēti vairāk nekā 50% no kopējās 12 680 kvm iznomājamās platības, turpinoties sarunām par darījumu nosacījumiem un telpu pielāgošanu katram nomniekam. Nomnieku vidū īpaši pieprasītas ir telpas līdz 250 kvm. Pateicoties New Hanza biroju ēkas formai, katrs telpas kvadrātmetrs ir racionāli izmantojams un dod iespēju nomniekiem piedāvāt telpas sākot pat no 150 kvm.

Biroju ēkas nomniekiem būs pieejamas plašas un mūsdienu prasībām atbilstošas kopstrādes un socializēšanās telpas kopumā 500 kvm platībā, kuras atradīsies koplietošanas virtuve, plaša atpūtas istaba, telpa nelielām konferencēm, vairākas dažāda izmēra tikšanās telpas, atsevišķas darba stacijas, bērnu stūrītis, telpa īsām spēka diendusām, kā arī āra terase. Šādu telpu esamība ļaus nomniekiem efektīvāk plānot nepieciešamā biroja platību un noslodzi, kā arī uzņēmumiem ar nelielu darbinieku skaitu, kuriem ir nepieciešami kompakti biroji, dos iespēju baudīt mūsdienu moderno biroju priekšrocības.

Biroju ēka Mihaila Tāla ielā 1 sniegs vēl virkni citu priekšrocību, tostarp minētās kopstrādes telpas, moderni iekārtota recepcijas zona, labiekārtota, daudzveidīgiem stādījumiem bagāta ēkas pieguļošā teritorija, elektroauto uzlādes punkti, kā arī segtas un atklātas velonovietnes, koplietošanas ģērbtuves, dušas un citas.

Biroju ēkas ģenerāluzņēmējs ir Pillar Contractor, kas veica arī projektēšanas darbus, savukārt būvprojekta arhitektūras daļu izstrādāja projektēšanas birojs MARK Arhitekti.

Visa projekta attīstības kopējās investīcijas pārsniegs 30 miljonus eiro. Ēkas apsaimniekošanas pakalpojumus nodrošinās Pillar Property Management.