Ekspluatācijā nodota “Krasta kvartāla” trešā deviņstāvu ēka

0
399

Nekustamo īpašumu attīstītāja Bonava Latvija jauno mājokļu projektā Krasta kvartāls šomēnes ekspluatācijā nodevusi trešo daudzdzīvokļu ēku. Projektā kopumā paredzētas sešas deviņu stāvu ēkas, un to plānots pabeigt līdz 2024.gada beigām, būvniecībā ieguldot aptuveni 40 miljonus eiro, informē projekta attīstītāji.

Projekta Krasta kvartāls trešajā ēkā ir 96 vienas līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 31 līdz 76 kvadrātmetriem. Turpinot kvartāla attīstību, decembrī paredzēts sākt ceturtās ēkas būvniecību.

Projekta plānošanas un īstenošanas laikā liela uzmanība pievērsta ne tikai ilgtspējīgai ēku būvniecībai, bet arī pārdomātai un kvalitatīvai apkārtējas vides radīšanai. Norobežotajā un apzaļumotajā Krasta kvartāla teritorijā ierīkoti vairāki bērnu rotaļu laukumi un atpūtas zonas. Rūpējoties par iedzīvotāju drošību, teritorija aprīkota ar modernu videonovērošanas sistēmu. 

Projekta būvniecība sākta 2018.gadā, tas tiek realizēts vairākās kārtās. Pirmās divas projekta mājas jau nodotas ekspluatācijā un sagaidījušas savus jaunos iemītniekus. Kopumā plānots uzbūvēt sešas deviņstāvu ēkas ar 500 dzīvokļiem kā arī apzaļumot un labiekārtot plašo teritoriju ap mājām.

Bonava Latvija īsteno gan ekonomiskā, gan biznesa segmenta mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Attīstot projektus Rīgā un Pierīgā, Bonava Latvija nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam. Kopumā būvniecības stadijā 2021.gadā būs 1000 dzīvokļi sešos projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 470 dzīvokļu būvniecību.