Ekspluatācijā nodota “Lidl” loģistikas centra ēka Rīgā

0
140

Ekspluatācijā nodota mazumtirdzniecības uzņēmuma Lidl Latvija loģistikas centra ēka Rīgā, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijas pārstāvji.

Jaunuzceltais loģistikas centrs Dzelzavas ielā 131, Rīgā, kura platība ir 51 000 kvadrātmetru, nodrošinās Lidl veikalu darbību Latvijā un Igaunijā. Tajā atradīsies arī uzņēmuma galvenais birojs. Lidl Latvija loģistikas centra būvniecībā ieguldīti vairāk nekā 55 miljoni eiro.

Kompānijas pārstāvji norādīja, ka līdz ar ēkas nodošanu ekspluatācijā sāksies telpu iekārtošana turpmākās darbības nodrošināšanai. 

“Būvniecība ir pabeigta un nākamais solis ir moderna aprīkojuma uzstādīšana, kas mums palīdzēs nodrošināt visaugstāko ienākošo preču kvalitāti, kā arī savlaicīgu to piegādi veikaliem,” pauda Lidl Latvija un Lidl Eesti valdes priekšsēdētājs Jākobs Jozefsons.

Plānots, ka līdz ar Lidl Latvija loģistikas centra izveidi tiks radītas vairāk nekā 150 jaunas darbavietas.

Lidl Latvija loģistikas centra darbi Dreiliņos sākās 2018.gadā. Neskaitot noliktavu telpu zonas, jaunajā ēkā būs arī biroja telpas, darbinieku ēdnīca, konferenču telpas un atpūtas vietas. Vienlaikus Lidl ir ieguldījis apkārtējās teritorijas labiekārtošanā, izbūvējot gandrīz 1,5 kilometru jaunu ielu un ietves.

Jau vēstīts, ka Lidl darbu Latvijā plāno sākt ar ne mazāk kā desmit veikalu atvēršanu, taču konkrētu informāciju par veikalu atvēršanas plāniem kompānija pagaidām nav izpaudusi.

Lidl ir pārstāvēts 32 pasaules valstīs. Baltijas valstīs pašlaik Lidl veikali ir tikai Lietuvā, bet Latvijā uzņēmums plāno veikalus atvērt šogad, tādējādi vairākās pilsētās notiek aktīva veikalu būvniecība.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit