Ekspluatācijā nodota projekta “Annas Parks” ceturtā ēka

0
756
Publicitātes foto.

Nekustamo īpašumu attīstītāja SIA Yit Latvija nodevusi ekspluatācijā ceturto mazstāvu daudzdzīvokļu kompleksa ēku, tādējādi noslēdzot projekta Annas Parks attīstību Imantā, informē attīstītāja pārstāvji.

Kopumā projekta būvniecība ilgusi nedaudz vairāk kā trīs gadus, izveidojot četru ēku kompleksu ar vairāk nekā 200 dzīvokļiem. Projekta noslēdzošā ēka sastāv no 64 divu, trīs un četru istabu pilnas apdares dzīvokļiem platībā no 41 līdz 84 kvadrātmetriem. Ēkas būvniecība sākta 2020.gada pavasarī.

Visa kompleksa teritorija ir norobežota, teritorijā izvietotas drošības kameras un transporta kustība tiek regulēta ar aizsargbarjeru. Teritorijā izvietoti vairāki bērnu rotaļu laukumi, iedzīvotāju ērtībai ir pieejamas gan pazemes, gan virszemes autostāvvietas un  noliktavu telpas. Visiem dzīvokļiem ir balkoni, un tie tiek piedāvāti pārdošanā ar pilnu apdari, iegādei pieejamas autostāvvietas, noliktavas telpas.

Kompleksu projektēja Jākobsonu mākslas darbnīca.

Investīcijas šajā projektā uzņēmuma pārstāvji līdz šim nav atklājuši.

Ņemot vērā, ka pieprasījums pēc dzīvokļiem Imantas rajonā bijis īpaši augsts, Yit Latvija neizslēdz iespēju nākotnē šajā vai tuvākajās apkaimēs attīstīt līdzīgu dzīvojamo māju projektu.