Ekspluatācijā nodots daudzdzīvokļu projekts “Mimosa” Imantā

0
230
Foto: Kaspars Garda

Ekspluatācijā nodots nekustamo īpašumu attīstītāja KBO jaunākais projekts Mimosa – 70 moderni A energoefektivitātes klases dzīvokļi Rīgā, Imantā, vēsta projekta attīstītāja pārstāvji.

Mimosa, papildinot jau līdzšinējo attīstītāja daudzdzīvokļu namu ansambli, piedāvā saviem klientiem mūsdienīgu dzīvesvietu, papildinot to arī mantu glabātuvēm, lielisku bērnu rotaļlaukumu un divu līmeņu autostāvvietu lielāko dzīvokļu īpašniekiem.

Ēkā atrodas 70 vienu, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi platībā līdz pat 80 kvm. Katram no tiem ir rūpīgi veikta dzīvokļu plānojuma izstrāde, balstoties uz klientu vajadzībām, lai rastu visoptimālāko un energoefektīvāko risinājumu. Savus jaunos saimniekus dzīvokļi sagaidīs ar pilnu iekšējo apdari, stiklotu balkonu, individuālu rekuperācijas sistēmu un drošu mantu glabātuvi, kur novietot aktīvā sporta inventāru vai citas ikdienā bieži neizmantotās lietas.

Rūpējoties par ēkas iedzīvotāju ērtībām, lifts kāpņu telpā dzīvokļu īpašniekus nogādās no mājokļa ieejas durvīm līdz pat pazemes mantu glabātuvei. Savukārt, katrā dzīvoklī esošā rekuperācijas sistēma, nodrošinās labu mikroklimatu un krietni ietaupīs komunālo maksājumu izmaksas. Kā papildu bonuss lielāko dzīvokļu – L, XL īpašniekiem – autostāvvieta turpat pie mājas ir iekļauta jau dzīvokļa cenā.