Ekspluatācijā nodots dzīvokļu projekts Rīgas vēsturiskajā centrā

0
189
Publicitātes foro

Ekspluatācijā nodots jauns dzīvokļu nama projekts Dainas, kas atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā Dainas ielā 10A. Projektā pašlaik rezervēta jau gandrīz puse no kopumā pieejamajiem 112 dzīvokļiem.

Ekspluatācijā nodotā projekta Dainas kopējā platība ir 8926 kvm un ēkā pieejami 112 vienas līdz četru istabu dzīvokļi ar pārdomātu plānojumu un augstvērtīgu apdari. Ēka atrodas vēsturiskajā centrā ar ērtu un attīstītu infrastruktūru – sabiedriskais transports, autostāvvietas, ērta nokļūšana ar kājām vai velosipēdu. Tāpat mājas iemītniekiem tiek piedāvātas 40 pazemes stāvvietas, kā arī apzaļumots pagalms ar iekārtotu zonu bērniem.

Projekta Dainas būvniecības process tika uzsākts 2021. gada vasarā. Būvniecības darbi noritēja kā plānots, neraugoties uz ekonomiskās un politiskās situācijas saasināšanos reģionā, ļaujot dzīvokļu īpašniekiem plānot ievākšanos jaunajā mājoklī jau šī gada aprīlī. Pieejamo dzīvokļu pārdošanas cenas svārstās no 74 900 – 374 900 eiro.

Dainas atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, kur ir īpaši dzīvojamo namu apbūves noteikumi. Ēkas fasādei izmantotas gaišas krāsas akmens masas flīzes un tumša toņa ķieģeļflīzes. Nama dizains atspoguļo izsvērtu kompromisu starp apkaimes vēsturiskajām ēkām un jaunākajām tendencēm ēku arhitektūrā. Ēkā ir lieli logi, nodrošinot ļoti labu saules gaismas pieejamību visos dzīvokļos. Projekta arhitekts ir Viktors Valgums no Zenico projekts.

Publicitātes foto

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit