EM centralizācijas projekts apturēts

0
44

Valsts akciju sabiedrības Valsts nekustamie īpašumi rīcībā ir pilna informācija par Elizabetes ielas 2.nama tehnisko stāvokli un provizoriskie aprēķini Ekonomikas ministrijas iestāžu centralizācijas projektam.

VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) kā valsts kapitālsabiedrībai ir saistošs valdības lēmums nojaukt ēku Elizabetes ielā 2 Rīgā, lai būvētu tās vietā akustisko koncertzāli, un uzņēmums to respektē.

Līdz šim saskaņā ar iepriekšējās valdības konceptuālo lēmumu VNĪ strādāja ar Ekonomikas ministrijas (EM) un tās padotības iestāžu centralizāciju – izvietošanu vienuviet ēkā Elizabetes ielā 2. Tomēr divu gadu laikā projekts netika apstiprināts, jo bija neskaidrība attīstības projekta īstenošanas nepieciešamībai. Mainoties ministriem, saņēmām indikācijas no lietotāja, ka lēmums tiek pārvērtēts, tādēļ šī attīstības projekta izpilde nav sākta. Publiski izskanējis –, nododot nekustamo īpašumu Elizabetes ielā 2 akustiskās koncertzāles celtniecībai, EM un tās iestāžu izvietošanai tiks meklēts cits risinājums.

Visu rakstu lasiet žurnāla Būvinženieris augusta numurā (Nr. 75).

Žurnālu ABONĒ ŠEIT vai https://abone.pasts.lv/
vai pa e-pastu [email protected].
Pērc – Preses servisa tirdzniecības vietās.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit