Enerģiskais enerģētiķis Jānis Jermacāns

0
208

Energobūvju projektēšanas inženieri Jāni Jermacānu enerģētiķi dēvē par vienu no izcilākajiem un zinošākajiem energobūvniekiem. Viņš iedvesmo nu jau vairāku paaudžu speciālistus un ir lielisks darbaudzinātājs.

Elektroenerģiju ražojošo objektu būvniecībai un projektēšanai, šo ēku remontiem Jānis veltījis teju 60 gadus. Strādājis kopā ar vairākām energobūvnieku paaudzēm, un inženieri joprojām, novērtējot viņa pieredzi, uzdod jautājumus vai lūdz apstiprinājumu konkrētiem risinājumiem.

Aktīvais pensionārs, joprojām palīdz saviem kolēģiem SIA Energoremonts Rīga. 2013.gadā Jānis Jermacāns saņēma apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva Pamatakmeni par mūža ieguldījumu būvindustrijā.

Ja vēlies grāmatu par izcilībām būvindustrijā pasūti to jau tagad!

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir SIA Knauf,
sadarbības partneri – SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji – SIA Sakret, SIA RERE Grupa, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri – žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit