“Ezerjuglas” projektu ekspluatācijā plāno nodot nākamgad

0
216
Publicitātes attēls.

Juglas ezera krastā, Murjāņu ielā 70, Rīgā, turpinās dzīvojamo ēku kompleksa Ezerjugla būvniecība. Projekta kopējās izmaksas ir aptuveni 40 miljoni eiro. Kompleksu plānots nodot ekspluatācijā 2022. gada oktobrī, informē projekta attīstītāja SIA Murjāņu 70 pārstāvji.

Astoņās četrstāvu ēkās labiekārtotā teritorijā pieejami vairāk nekā 500 divistabu un trīsistabu dzīvokļu 46–83 m2 platībā. Lai nodrošinātu nevainojamu darbu kvalitāti, projekta būvniecību no šī gada jūlija pārņem SIA Abora.

Ezerjugla ir Rīgai netipiski vērienīgs – visu astoņu dzīvojamo ēku būvniecība tiek īstenota vienā kārtā, tāpēc uzreiz pēc kompleksa nodošanas iedzīvotājiem būs pieejama visa plašā teritorija ar pilnīgu arhitektoniski telpisko veidolu un pabeigtu labiekārtojumu, izvairoties no būvdarbu trokšņiem un putekļiem. Tāpēc ar pārliecību sākam sadarbību ar SIA Abora, kas savu profesionalitāti un pieredzi ir apliecinājuši, īstenojot virkni sabiedriski nozīmīgu, vērienīgu būvniecības projektu,” uzsver projekta attīstītāja SIA Murjāņu 70 mārketinga vadītāja Natālija Sējāne. 

Publicitātes attēls.

SIA Abora ir būvniecības uzņēmums ar 27 gadu pieredzi būvniecībā, būvuzraudzībā un būvniecības projektu vadībā, kas pastāvīgi sadarbojas gan ar VAS Valsts nekustamie īpašumi, gan privātajiem pasūtītājiem. Nozīmīgākie un redzamākie īstenotie objekti ir izstāžu zāle Rīgas mākslas telpa, Latvijas Mākslas akadēmijas ēkas rekonstrukcija, Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas betona konstrukciju izbūve, viesnīcas un dzīvojamo ēku komplekss Avalon, Latvijas Infektoloģijas centra jaunbūve, kā arī virkne izglītības iestāžu, sabiedrisku ēku un citu objektu Rīgā un Pierīgā. Nesenākais un lielākais projekts – viesnīcas Grand Hotel Kempinski rekonstrukcija vairāk nekā 40 miljonu eiro vērtībā.

“Esam priecīgi, ka varam strādāt pie šī projekta. Tas ir perspektīvs, ģeogrāfiski ļoti izdevīgā vietā gan no loģistikas viedokļa, gan dabas un ainaviskās puses ziņā. Sāktajam projektam ir īpaši liels potenciāls, jo plānots paplašināt Ezerjuglas dzīvokļu kompleksu blakus esošajā zemesgabalā. Pats projekts nav tehniski sarežģīts, tomēr sagādās lielu gandarījumu,” pauž SIA Abora valdes priekšsēdētājs Juris Kravalis.

Dzīvojamā kompleksa Ezerjugla projektu izstrādājis projektēšanas un arhitektūras uzņēmums SIA Zenico Projekts.  

Projekta attīstītājs AS Murjāņu 70 iepriekš īstenojis tādus projektus kā deviņstāvu dzīvojamo ēku komplekss Salnas 21 Pļavnieku mikrorajonā un daudzdzīvokļu māja Valkas ielā 4, Rīgā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit