Skates Gada labākā būve Latvijā 2019 sadarbībā ar PERI rīkotāji ir gandarīti paziņot laureātus astoņās nominācijās.

Skates žūrijas vadītājs Normunds Grinbergs, Latvijas Būvnieku asociācijas prezidents, sveic dalībniekus: «Skatē pieteiktās būves spilgti atspoguļo tendences nozarē. Šogad varam secināt – ikviens pieteiktais un žūrijas novērtētais objekts neatkarīgi no apjoma ir nozīmīgs savā vietā un pielietojumā. Tāpēc ikvienas skatei pieteiktās būves īpašnieki, arhitekti, projektētāji, konstruktori, būvnieki un iemītnieki var būt gandarīti – nominētie objekti ir ar izcilu nozīmi un kvalitāti.»

Skates žūrija izsaka atzinību Gulbenes novada pašvaldības attīstības un projektu vadītājam Jānim Barinskim par kompetenci un atbildību pašvaldības būvdarbu iepirkumos.

Latvijas Būvinženieru savienības žurnāla Būvinženieris balvu Gada konstruktors 2019 saņem Kaspars Bondars par ilgtspējīgiem risinājumiem Mihaila Tāla sūkņu stacijas objektā. Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācijas pārstāvis Normunds Tirāns uzsver: «Jāuzteic būvkonstruktors un pasūtītāji no uzņēmuma Pillar par atbildīgu un inovatīvu attieksmi objekta būvniecībā.»

LIELĀS BALVAS ieguvēja – 2019.gada izcilākā būve – kultūrtelpa “Hanzas perons”. Objektu – noliktavas pārbūvi par ēku plašizklaides pasākumiem Hanzas ielā 16A Rīgā – skatei Gada labākā būve Latvijā pieteica attīstītājs Pillar.

Pasūtītājs: Pillar Development

Projekta autors: Sudraba Arhitektūra – Reinis Liepiņš; Pillar Architekten

Galvenais būvuzņēmējs: Pillar Contractor

Būvuzraudzība: Būvuzraugi LV

Projektētāji-konstruktori: IG Kurbads

Galvenie darbuzņēmēji: LT Piling, Rigensi, Koro Būve, Būvuzņēmums Restaurators, SCM Latvia, UPPE, Lafivents, Līras, Bau ID, RF Būvnieks, Rema Project, BT Būve, Tesla, VIA
Nominācija “DZĪVOJAMĀ JAUNBŪVE”

ATZINĪBA – daudzdzīvokļu mājai Lāčplēša ielā 11/13 Rīgā

Pasūtītājs: SIA Axi Invest

Projekta autori: SIA SZK/Z – Uģis Zābers, Marta Rutka, Unda Verbicka, Natālija Pavlova, Līga Saulespurēna

Galvenais būvuzņēmējs: PS LNK Industries Group

Būvuzraudzība: Arhis Konsultanti – Andris Čerņavskis, Valdis Jānis Platais

Projektētāji-konstruktori: Regger – Ēriks Valdmanis; Descon – Artjoms Samarins, Aivars Caunīts, Inna Andrejevska; IV Projekts – Vladimirs Kožuhovs, Kirils Džuvaga, Ivans Uvarovs; Moduls Rīga – Olga Vasiļčenko, Svetlana Zdanoviča, Inese Kanaška; SPKB Oāze – Anna Sirova; Kārlis – Jānis Matisons, Ivars Alksnis, Edgars Zalužinskis, Dairis Laimiņš, Klāvs Saliņš; VPM Latvia – Raimonds Roga; RIKVA – Mihails Pavlovs; CityWorks – Ruslans Habibulins; EIPB – Agris Ikaunieks, Agita Ābele, Jana Andronova; Borealis – Romāns Arhipenko; RelatedA – Jurijs Čerņikovs; neatkarīgais ēku energoefektivitātes eksperts Andris Vulāns; restaurators Valdis Jānis Platais

Galvenie darbuzņēmēji: LT Piling – Aleksejs Bakanovs, Aleksandrs Koņuhovs; Baltic Construction Company – Aleksandrs Kļinkovs; Triveko – Valērijs Kasperuks; Otis Latvia – Dainis Eglis; FPD Maintenance Group – Deniss Blumenšteins; Lafipa – Artis Smirnovs; Remce – Sandis Šadurovs, Almont – Maksims Zaprivoda; Buvicom – Vitālijs Mešuļins; Tekko Rīga – Sergejs Misļakins; Hyperion Lighting – Kaspars Bukovskis; Mostest – Andrejs Ļeļekovs; CBF Ļ-KO – Aleksandrs Jedemskis; MD Noass – Armands Bilzonis; Reaton Ltd – Lauris Purbērziņš; ToGet – Edžus Krišjānis; Logi un Vārti – Sergejs Dudkins; Elaks Plus – Igors Smirnovs; Agni – Hārdijs Parādnieks; Aqua Latvia, Krassky – Uvis Petrovskis
Nominācija “PUBLISKĀ JAUNBŪVE”

1. VIETA – Lielā laukuma transformācija. Koncertzāle “LATVIJA” un Ventspils Mūzikas skola


Pasūtītājs: Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde

Projekta autors: Deivids Kuks (David Cook)

Galvenais būvuzņēmējs: PS Merks-Ostas celtnieks

Būvuzraudzība: Firma L4

Projektētāji-konstruktori: Būvinženieru konsultāciju birojs – Aldis Grasmanis

Galvenie darbuzņēmēji: BMGS, Arbo Windows, Audio AE, Dalagro, Elektriķis, Latus Sardze, Friteks, JS Products, Liepājas celtnieks, Ostas celtnieks, Pilsbūve, SCM Latvia, UPP, Zibenszeļļi
Nominācija “PUBLISKĀ JAUNBŪVE”

2. VIETA – Ādažu sākumskola, 1. un 2. kārta

Pasūtītājs: Ādažu novada dome

Projekta autors: Nams

Galvenais būvuzņēmējs: Monum

Būvuzraudzība: Būvuzraugi LV

Projektētāji-konstruktori: Artris, DGD Projekti, A. Ābeles birojs

Galvenie darbuzņēmēji: Latvijas Tilti, Rigensi, Elset, Moduls Engineering, Steel Constructor MM, Aldeko, Fonsterprof, ISG, Anitra, Tectore, Būvbalta, VM Būve, Būvelements, AMC būve
Nominācija “PUBLISKĀ JAUNBŪVE”

2. VIETA – Latvijas Universitātes Zinātņu māja

Pasūtītājs: Latvijas Universitāte

Projekta autors: Sestais stils – Vita Polkovņikova

Galvenais būvuzņēmējs: LNK Industries Group

Būvuzraudzība: Forma 2 – Edgars Krasņikovs

Projektētāji-konstruktori: Ģeo Eksperts – Gaitis Purenkovs; RelatedA – Jurijs Čerņikovs, Ainārs Niedols, Anda Kursiša, Anastasija Cisere, Tatjana Romaša; Sestais stils – Ina Kuļikovska; Belam-Rīga – Andris Rabša, Ingus Mozaļevskis; G. Kameņecka būvkonstruktoru birojs – Grigorijs Kameņeckis, Aļona Kovaļevska; Efiko – Ojārs Baltiņš; Lafivents – Andris Krūmiņš; Medkoe – Kaido Andres

Galvenie darbuzņēmēji: Zemes darbi ABC, LT Piling, Baltaudio, Valiants, Viking Cranes, Vortex Technologies, Strandeck, Abora, Consolis Latvija, MR Ripo, Monte Elektro, Belam-Rīga, Lafivents, Santeka, Aris Būve, US&L, Biant, Ekspa, Art Electric, Ēka Ost, AMBK, Caverion Latvija, New Tek, Jumiks Construction & Maintenance, SPN Metāls, JRM Solutions, Scand Direct, LIK Sistēmas, Stikla dizaina grupa, Metāls AL, Alukon, VPM Latvia Construction, Cewood, AGA, Latvijas lifts – Šindlers, S.A.S. Būve, Tomex būve, Ernesto Design, RF Būvnieks, Parmet un Medkoe (abas Igaunija), TechFloor, Koro Būve, IxCom, ISG, Energoremonts Rīga, Almont, Assa Abloy Baltic filiāle Latvijā, EK Sistēmas, Līva AB Nord, LC Baltic, Garog, Evrika, Stahlberg Technology, Baltijas Elektro Sabiedrība, Būvelements, Starpsienu centrs, Kājslauķu sistēmas, Glastik, Logi un Vārti, Pelēks Decor Design, Watex, PAA, Rupo, starpsiena.LV, UPS Serviss centrs, Garten, Unitate, Alejas projekti, Diligenta, Darina, mākslinieks, tēlnieks Kristaps Andersons, LVS Latvija, Sprinklers Service, Mesako, Tesla, Celtniecības Kvalitātes aģentūra, Fortumbei SP. Z O.O., Katiss, Housing & Solution Service, RA Projekts, Verb, AM Bau, CRC Baltic, Irbis, Alan Ltd, Restorer, NPS Building, Eco grīdas, EZ Floors, Grīdu birojs, Marix M, RC Traffic, māksliniece Jekaterina Ščerbovska, Ugra, Būvbalta, Derex, Eletex, BIC, CBF Ļ-KO, Storent
Nominācija “PUBLISKĀ JAUNBŪVE”

3. VIETA – daudzfunkcionālais centrs “Akropole”

Pasūtītājs: SIA M257

Projekta autors: SIA Sarma & Norde Arhitekti – Jānis Norde

Galvenais būvuzņēmējs: SIA Merks – Sergejs Periņecs

Būvuzraudzība: SIA Būvuzraugi LV – Artūrs Ščurs

Projektētāji-konstruktori: SIA Būvinženieru Konsultāciju Birojs – Olga Petrova; UAB INHUS Engineering – Roberts Padleckis (Robertas Padleckis)

Galvenie darbuzņēmēji: AB Projekts, Abtech LT, ADK Monolīts, Aircs, Airina, AJ Celtnieks, Akmens Baltija, Akvilon, ALS būve, ALVA bricks, AM Brugis, Aksa, Amross, Anzāģe, Aris Būve, Arsenalas, Artstone, Artifex DK, ARX Baltic, ATK Serviss, Autoceļi, Baltic Signs Europe, Baltijas Būve, Baumeister, Bygg & Fasade service, Bipa, BMG Install, Bosgrupa.lv, Buvbalta, Būvelements, Būvfirma EBG, Būvobjekts, Būvprofils Latvija, Caverion, CBF Ļ-KO, Celt Alianse, Citrus Solutions, Constructex, CreaturaPRO, Dalagro, DanSan, Dartes, Decors+, Demco, Descon, Dian Būve, DSV base, Eco grīdas, Eko wood factory, Ekoteh Būve, Elset, Eltex, EM Linea, Energus, Ermitaža, Eurologi, Fima, Fire experts, Firestop Solutions, FlaktGroup Latvija, Folmars, Forsete, Forteras, Gaismas stils, Genys, Glasma Service, Glass, Grunterss, Gumi Mix Group, Gutta, Halm Būve, Hilti Services Ltd, HVAC Solutions, Irbest, Iris JC, JP Solutions, Jursta, Kāgo, Keraplast, Kesko Senukai, Kilmina, Korte, Krāsu serviss, Lafivents, Laterna, LC Baltic, LEP Energy, Lerix, LFI Būve, Liepavoti, LXT, Markučiai, Megaloģistika, Mendali, Metalland, Metāla Studija, Mikorpali, Mitnija, Neodata, NIK Energo, Nordval būve, Novembrī, NS Development, Ostas, Paras, Peikko, PFS Services, PMK, Primekss, Proffloor, RD Akustika, Recte, Reklamasveikals.lv, Reserv Inc, Riga Door Systems, Rīgas satiksme, Rigensi, RinkFactory, RIV Buve, Ruukki Latvija, S.G. Plac, Safe Group, Šviesos technologijos, Standex sistemos, Stendenberga, Stepp, Superstikls, TEKA Telekom, Tesla, Tilts, Universelectric, Vadasiga, Vauksa Latvija, Vesinta, Vesta Consulting, Vildeta, Vilsotos statyba, VK Proff, VSV Celtnieks, VT Group, VV Construction
Nominācija “PUBLISKĀ JAUNBŪVE”

3. VIETA – Māra Štromberga BMX trase “Valmiera”

Pasūtītājs: Valmieras pilsētas pašvaldība

Projekta autors: Balta Istaba – Ilze Rukmane-Poča

Galvenais būvuzņēmējs: Sanart – Andris Treimanis, Igors Daukste, Agris Klapers, Modris Eglītis

Būvuzraudzība: Būvuzraugi LV – Artūrs Ščurs, Ivo Rozentāls

Projektētāji-konstruktori: Balta Istaba – Ilze Rukmane-Poča; Trendfor – Ģirts Vīksne; Arhajs – R. Rēķis; Zenka – Ivars Zenka; Ceļu komforts – Edgars Leitis; Elektro projekti – Guntis Džeriņš; Ēku inženiertīklu projektēšanas birojs – Aleksandrs Bulatņikovs; MN projekti – Māris Nagla; PRO Projekts – Agris Lapšuks; PFS – Aigars Melnalksnis, Inga Meirāne, Edgars Sturmovičs, Jānis Ozols

Galvenie darbuzņēmēji: EURL RAS Pro Tracks Inc. – Tomass Hamons (Thomas Hamon); Instalkom – Oļegs Kobļiņecs; Baltservice – Sergejs Kurmeļovs; SIMC – Oskars Tooms; SIDLU Ceļi, ALUX Stiklojumi, Skārda serviss, ERGO E.B.F., Daupro, RUUKKI Latvija
Nominācija “PUBLISKĀ JAUNBŪVE”

3. VIETA – “Business Garden Rīga” 1. kārtas ēkas

Pasūtītājs: Vastint Latvia

Projekta autors: Depo projekts – Sandra Paulsone

Galvenais būvuzņēmējs: Skonto Būve – Rihards Kalniņš

Būvuzraudzība: Forma 2 – Jānis Zolbergs, Eriks Andžāns

Projektētāji-konstruktori: Depo projekts – Anrijs Rudzis, Sandra Paulsone, Antra Saknīte, Gita Gāgane; Transportbūvju konsultācijas, Tālbergs un akustikas eksperti, O3FM Inženieru birojs, Citrus Solutions, JPL, Aqua-Brambis, GP Projektu birojs, Avanta, Mārupes meliorācijas biedrība, Projektēšanas birojs A.I.D.E., Jensenconsult un Arhis inženieri

Galvenie darbuzņēmēji: G-Bau Industrie – Gvido Kalniņš; JS Produkts – Rihards Nāburgs; Skonto Prefab, MB betons, Koro Būve, Premium Glass Systems – Vitālijs Jankovskis; Reserv Inc – Andrejs Andersons; Rikom – Sergejs Skrebnovs; Team T – Toms Ēriķis; VSV celtnieks – Aleksandrs Kiseļovs; BIANT, Citrus Solutions – Antons Dunaiskis; Doministal – Sandra Ozoliņa; Lādēni – Dairis Šternbergs; Gāze Komunālserviss – Raimonds Grieķers; siltummehānika – Revenita – Mārcis Sīviņš; Jumiks Construction & Maintenance, Tesla, Krāsu Serviss, Gutta – Gatis Bensons; Vako-Apdare – Valentīna Kokureva; Vilvija – Gints Sluckis; Eco Grīdas – Jānis Streičs; Acrylicon Baltic (Lietuva), Technoway Industries – Ģirts Kārnups; T-Profile – Kaspars Silkāns; KONE Lifti Latvija, Pēterdārzs – Pēteris Juzefovičs; Kvinta BCL – Uģis Zeibots
Nominācija “PUBLISKĀ JAUNBŪVE – RAŽOŠANAS ĒKA”

1. VIETA – biroja ēkas ar noliktavām un slēgtā tipa rezervuārs

Pasūtītājs: LNTK

Projekta autors: DPB group

Galvenais būvuzņēmējs: Industrial Smart Solution

Būvuzraudzība: Amber Building – Dzintars Kirkops

Projektētāji-konstruktori: ARA Intellect – Arturs Rakstiņš

Galvenie darbuzņēmēji: Emimar – Vasilijs Suluženko; Jānis Revers; Saint-Gobain Weber Latvia; ProfCentrs; Hilti Services Limited
Nominācija “PUBLISKĀ JAUNBŪVE – RAŽOŠANAS ĒKA”

2. VIETA – SIA “IKTK” ražošanas ēka Raubēnos

Pasūtītājs:
IKTK

Projekta autors: RBD – Anita Zariņa

Galvenais būvuzņēmējs: Igate Būve, atbildīgais būvdarbu vadītājs – Jānis Kuļikovskis

Būvuzraudzība: Lerix – Jānis Zarāns

Projektētāji-konstruktori: RBD – Aleksandrs Mejerzons, Natalija Kosolapova; Rodentia – Arturs Strižņovs; OMEL – Austris Zeltiņš; I. K. Andris Zemke; BB Energy – Ingūna Grodska; RelatedA – Jurijs Čerņikovs; MB Designing – Marina Belousa; I. K. Ēriks Celmiņš
Nominācija “PUBLISKĀ JAUNBŪVE – RAŽOŠANAS ĒKA”

3. VIETA – modulārs gaisa dzesēšanas 9,6 MW datu centrs Tbilisi Gruzijā

Pasūtītājs: Bitfury Holding B.V.

Projekta autori: Forma 2

Galvenais būvuzņēmējs: Forma 2 filiāle Gruzijā

Būvuzraudzība: Forma 2

Projektētāji-konstruktori: Forma 2 – Jānis Zolbergs; Būvniecības padomdevējs – Anita Goba; IG Kurbads – Lauris Tirāns, Normunds Tirāns; Daina EL – Armands Kozlovs; Aero master – Dmitrijs Ivancovs
Nominācija “PUBLISKĀ JAUNBŪVE – RAŽOŠANAS ĒKA”

ATZINĪBA – siltumnīcu pārbūve Cēsīs

Pasūtītājs: Delta Property

Projekta autors: Sarma & Norde Arhitekti – Jānis Norde

Galvenais būvuzņēmējs: Merks

Būvuzraudzība: Forma 2 – Edgars Krasņikovs

Projektētāji-konstruktori: K Forma – Kaspars Kurtišs; VSKS – Andris Baikovs; Strandeck – Artjoms Samarins

Galvenie darbuzņēmēji: Strandeck – Artjoms Samarins; Tilts – Artjoms Gridņevs; Koro Būve – Renārs Skavronskis; Steel Constructor MM – Jānis Ziņģis; Akva būve – Romāns Gripičs; Safe Group – Aldis Baltiņš; EkstraCom – Jānis Biezbārdis; Ionica Serviss – Aleksandrs Golubovs; Taraka – Jevgenijs Vederņikovs; Dalagro – Rihards Blagovs; S-sistēmas – Jānis Cīrulis; I.K.R. – Oskars Sprincis; PFS Services – Aigars Melnalksnis; UPPE – Aldis Cimermanis
Nominācija “PĀRBŪVE”

1. VIETA – tirdzniecības centra “Alfa” rekonstrukcija

Pasūtītājs: Delta Property

Projekta autors: Sarma & Norde Arhitekti – Jānis Norde

Galvenais būvuzņēmējs: Merks – Roberts Rēboks, Janeks Joma un Holgers Kalds (Holger Kald)

Būvuzraudzība: Forma 2 – Edgars Krasņikovs un Aivars Matīss

Projektētāji-konstruktori: K Forma – Kaspars Kurtišs; VSKS – Andris Baikovs; Strandeck – Artjoms Samarins

Galvenie darbuzņēmēji: Strandeck – Artjoms Samarins; Tilts – Artjoms Gridņevs; Koro Būve – Renārs Skavronskis; Steel Constructor MM – Jānis Ziņģis; Akva būve – Romāns Gripičs; Safe Group – Aldis Baltiņš; EkstraCom – Jānis Biezbārdis; Ionica Serviss – Aleksandrs Golubovs; Taraka – Jevgenijs Vederņikovs; Dalagro – Rihards Blagovs; S-sistēmas – Jānis Cīrulis; I.K.R. – Oskars Sprincis; PFS Services – Aigars Melnalksnis; UPPE – Aldis Cimermanis
Nominācijā “PĀRBŪVE”

2. VIETA – sporta skolas ēkas pārbūve par sporta halli Saldū

Pasūtītājs: Saldus novada pašvaldība

Projekta autors: A Projekts – Agita Lieģe

Galvenais būvuzņēmējs: Selva Būve – Rolands Orlovskis, Gints Caunītis, Lolita Koļcova, Raivis Stalažs

Būvuzraudzība: Būves Birojs – Raimonds Bretšneiders, Antons Pokšāns, Dainis Rasa, Kārlis Priedītis

Projektētāji-konstruktori: Aivars Ševčuks, Māris Reinfelds, Juris Stivriņš, Andris Stivriņš

Galvenie darbuzņēmēji: EL.Serviss – Armands Ceimers; I-Santex – Intars Šaulis; Amos.LV – Māris Grišāns; Saldus drošības sistēmas – Ainis Dambergs; ART metāls – Maksims Prokofjevs; Sporta Tehnoloģijas – Andris Umbraško; Eco Grīdas – Jānis Streļčs; Hoproof – Raivis Bokta
Nominācijā “PĀRBŪVE”

3. VIETA – Jelgavas Valsts ģimnāzijas pārbūve

Pasūtītājs: Jelgavas pilsētas dome

Projekta autors: ARH Studija

Galvenais būvuzņēmējs: RERE Būve 1 – Aigars Ozoliņš

Būvuzraudzība: Jurēvičs un partneri – Māris Jurēvičs, Mārtiņš Bīriņš, Jānis Reiniks, Uģis Tērauds, Andis Ziediņš

Projektētāji-konstruktori: Ozola & Bula – Vija Ozola, Kaspars Cērps; Dainis Pauliņš, Edgars Ziemelis,
Auseklis Mūzis, Rita Sondore

Galvenie darbuzņēmēji: RERE Meistari, Latvijas Energoceltnieks, Rubate, Lafivents, Feniks-Ko, EKO Projekts, Glassica, Solavi, Dans Jansons Būve, Pamats un Co, Portiks, Igates betons, Sand Systems, Trafik, Sporta Halle, Arbo Windows, Lazurj, Zibenszeļļi, Avangart, Kalēju darbnīca, 4R, individuālā darba veicēja Saiva Kuple
Nominācija “PĀRBŪVE”

ATZINĪBA – Olaines Vēstures un mākslas muzejs

Pasūtītājs: Olaines novada pašvaldība

Projekta autors: Inra Dizains – Imants Rubīns

Galvenais būvuzņēmējs: Torensberg – Sergejs Kravcovs

Būvuzraudzība: Aija Anda Roze
Nominācija “PĀRBŪVE”

ATZINĪBA – sociālās aprūpes centrs “Jaungulbenes alejas”

Pasūtītājs: Gulbenes novada pašvaldība

Projekta autors: Lūsis V – Tatjana Millersone

Galvenais būvuzņēmējs: Sanart – Aigars Āboliņš

Būvuzraudzība: Firma L4 – Romāns Basikirskis

Projektētāji-konstruktori: Lūsis V – Tatjana Millersone, N. Kotkovska, Māris Krēsliņš, Tatjana Majorova, Ģirts Hildebrants, Olga Krečetova, Sandijs Grietēns
Nominācija “RESTAURĀCIJA”

1. VIETA – ēkas pārbūve un restaurācija Vecpilsētas ielā Jelgavā

Pasūtītājs: Jelgavas pilsētas dome

Projekta autors: Livland Group – Ēriks Cērpiņš

Galvenais būvuzņēmējs: RERE Meistari

Būvuzraudzība: Jurēvičs un partneri

Projektētāji-konstruktori: Livland Group – Ēriks Cērpiņš, Vladimirs Deņisovs, Jolants Matusevičs,
Normunds Biters, Armands Ābele

Galvenie darbuzņēmēji: Mācību būvniecības un restaurācijas firma Dziedrs, Komunikāciju vadība, Būvtēlnieks, Kaskāde 19, Bekoteks, Konceps AJ, Portiks, Elpromo, Rears, TehnoPrime, Uzars, Kāgo, Nams AV, Parkwood
Nominācija “RESTAURĀCIJA”

2. VIETA – Stāmerienas pils jumta un fasādes atjaunošana un restaurācija

Pasūtītājs: Gulbenes novada pašvaldība

Projekta autori: Arhitektes Ināras Caunītes birojs

Galvenais būvuzņēmējs: RERE Meistari 1 – Juris Grodņa, Andris Sausiņš, Sandis Brekte

Būvuzraudzība: Warss+

Projektētāji-konstruktori: Arhitektes Ināras Caunītes birojs – Ināra Caunīte, Jānis Caunītis

Galvenie darbuzņēmēji: RCI Gulbene, Ozolmājas, Avoti, Alpi Jumti, Būvtēlnieks, UPPE
Nominācija “RESTAURĀCIJA”

3. VIETA – Firksu-Pedvāles muižas ēkas pārbūve un restaurācija

Pasūtītājs: biedrība Pedvāle

Projekta autori: Arhitektoniskās izpētes grupa

Galvenais būvuzņēmējs: Pretpils

Būvuzraudzība: Warss+

Projektētāji-konstruktori: Akvaleks projekts, KC Projekti, J. Kalniņa inženieru birojs

Galvenie darbuzņēmēji: Talsu Spriegums, Labores 7 Ltd, AE Lux
Nominācija “RESTAURĀCIJA”

ATZINĪBA – Cēsu viduslaiku pils restaurācija

Pasūtītājs: Cēsu novada pašvaldība

Projekta autors: Artūrs Lapiņš

Galvenais būvuzņēmējs: RERE Būve 1 – Ivars Rība

Būvuzraudzība: Flager – Deniss Dergunovs

Projektētāji- konstruktori: BK projekts – Sandis Eglītis; Inženieru birojs Kurbada tilti – Andris Razgalis

Galvenie darbuzņēmēji: Aqua Latvia
Nominācija “INŽENIERBŪVE”

1. VIETA – Kurzemes loks. Elektrolīnijas Kurzemes loks pārbūve posmā Ventspils–Tume–Imanta

Pasūtītājs: Augstsprieguma tīkls

Projekta autori: K2 projekts – Agris Kalniņš; Inženierija – Guntars Vempers; Siltumelektroprojekts – Ģirts Meždreijs

Galvenais būvuzņēmējs: LEC, RECK un Empower

Būvuzraudzība: P.M.G. – Aivars Žagars; Geo Consultants – Zigurds Gutāns; Augstsprieguma tīkls – Ilgvars Lapiņš

Projektētāji-konstruktori: Agris Kalniņš, Guntars Vempers, Ģirts Meždreijs, Agris Vība, Dainis Pauliņš, Gatis Karolis, Vladimirs Bargels, Māris Siliņš, Svetlana Berjozkina

Galvenie darbuzņēmēji: LEC, Empower, RECK
Nominācija “INŽENIERBŪVE”

2. VIETA – Mihaila Tāla ielas un savienojuma ar Pulkveža Brieža ielu izbūve Rīgā, 3. kārta

Pasūtītājs: Pillar Development

Projekta autors: E. Daniševska birojs

Galvenais būvuzņēmējs: Pillar Contractor

Būvuzraudzība: Edgars Lankups

Projektētāji-konstruktori: Elmārs Daniševskis

Galvenie darbuzņēmēji: LNK Industries, Ostas Celtnieks, Universelectric
Nominācija “INŽENIERBŪVE”

3. VIETA – ūdensvada tīkla pārbūve posmā no aizbīdņa Nr. 6714 Marijas ielā līdz pieslēgumam Aspazijas bulvārī Rīgā

Pasūtītājs: Rīgas ūdens

Projekta autors: Inženiertehniskie projekti – Māris Priedēns

Galvenais būvuzņēmējs: Norma-S

Būvuzraudzība: Sergejs Čerkovskis

Galvenie darbuzņēmēji: Baltijas urbējs, Jūras vējš, CBF Ļ-Ko
Nominācija “INŽENIERBŪVE”

ATZINĪBA – gājēju tilts pāri Vecgaujai Carnikavā

Pasūtītājs: Carnikavas novada dome

Projekta autors: Baltijas mākslīgo būvju projektēšanas birojs Vektors T, būvprojekta vadītāja – Lilija Smirnova, arhitektes – Ineta Buka, Zane Vēja

Galvenais būvuzņēmējs: Tilts

Būvuzraudzība: Firma L4

Projektētāji-konstruktori: Baltijas mākslīgo būvju projektēšanas birojs Vektors T – Jevgēnijs Sabaļausks

Galvenie darbuzņēmēji: IxCom
Nominācija “INŽENIERBŪVE”

ATZINĪBA – Kaķupītes caurtekas atjaunošana autoceļa A2 Rīga–Sigulda–Igaunijas robeža (Veclaicene) 85,60. km

Pasūtītājs: Latvijas Valsts ceļi

Projekta autors: Projekts 3 – Ģirts Šķupelis

Galvenais būvuzņēmējs: Rīgas tilti – Pāvels Sidorovs

Būvuzraudzība: Firma L4 – Daina Bruža

Projektētāji-konstruktori: Projekts 3 – Ģirts Šķupelis
Nominācija “AINAVA”

1. VIETA – sporta un rekreācijas zonas labiekārtojums Saulkalnes daudzstāvu namu iekšpagalmā

Pasūtītājs: Salaspils novada dome

Projekta autori: ARH stadija – Aldis Polis, Kristīna Briķe, Jekaterina Gertmane

Galvenais būvuzņēmējs: KULK – Uldis Siliņš

Būvuzraudzība: Reikman – Elīna Leduskukaine, Ansis Reikmanis

Projektētāji-konstruktori: ARH stadija – Aldis Polis, Kristīna Briķe, Jekaterina Gertmane, Jānis Langenfelds, Ligita Koroļova; Teivens LV – Agris Teivens; Kvatra Tech – Aigars Liniņš

Galvenie darbuzņēmēji: Alejas projekti – Pēteris Lauva, Andris Drēska
Nominācija “AINAVA”

2. VIETA – Salaspils 2. vidusskolas teritorijas labiekārtojuma rekonstrukcija ar rotaļu un sporta laukumiem

Pasūtītājs: Salaspils novada dome

Projekta autori: BM-projekts – Mārtiņš Blumentāls, Didzis Dāle, Kintija Cirse, Līva Jumeja

Galvenais būvuzņēmējs: Guliver Construction – Jānis Gruduls, Ivars Gorbunovs, Oskars Balodis,
Leonīds Ermansons

Būvuzraudzība: Elīna Leduskukaine; Reikman – Ansis Reikmanis

Projektētāji-konstruktori: Didzis Dāle, Kintija Cirse, Līva Jumeja, Baiba Brese, Mārcis Grieznis, Deniss Mišeņins, Ingars Timofejevs, Kārlis Kalniņš, E. Kazulis

Galvenie darbuzņēmēji: Infra būve LV, ŪKT, TGF Build, LET būve, Alejas projekti – Mārtiņš Kārklevalks
Nominācija “AINAVA”

3. VIETA – teritorijas labiekārtošana Jāņa Čakstes prospektā Ogrē

Pasūtītājs: Ogres novada pašvaldība

Projekta autors: Evolution Road

Galvenais būvuzņēmējs: ML Asphalt, Edan Elektro

Būvuzraudzība: Akorda

Projektētāji-konstruktori: Helmuts Nelsons, Arnis Auziņš, Anna Grundule, Ēriks Geinbergs

Galvenie darbuzņēmēji: Gumi Mix Group
Nominācija “AINAVA”

ATZINĪBA – Imantas sporta centrs Rīgā

Pasūtītājs: Rīgas domes Īpašuma departaments

Projekta autors: Rīgas domes Īpašuma departaments, BC Projects – Aleksandrs Somovs

Galvenais būvuzņēmējs: LNK Industries Partnership, Jūrmalas Mežaparki

Būvuzraudzība: CMB – Māris Briška

Projektētāji-konstruktori: Rīgas domes Īpašuma departaments – Antons Lešinskis, Nataļja Makuševa; BC Projects – Aleksandrs Somovs
Nominācija “KOKA BŪVE”

1. VIETA – brīvdabas koncertzāle “Mītava” Jelgavā

Pasūtītājs: Jelgavas pilsētas pašvaldība

Projekta autors: Projektu birojs Grietēns un Kagainis – Vents Grietēns

Galvenais būvuzņēmējs: Igate Būve, atbildīgais būvdarbu vadītājs – Artis Miklavs

Būvuzraudzība: Jurēvičs un partneri – Māris Jurēvičs, Mārtiņš Bīriņš

Projektētāji-konstruktori: Rodentia – Arturs Strižņovs, Jānis Kuļikovskis; Projekts 3 – Ģirts Šķupelis; Elektromontāžas serviss – Vladislavs Malahovskis; Jura Voicehoviča projektēšanas birojs – Juris Voicehovičs; MCB būve – Andrejs Marudins

Galvenie darbuzņēmēji: IKTK
Nominācija “KOKA BŪVE”

2. VIETA – Āraišu ezerpils arheoloģiskā parka apmeklētāju centrs

Pasūtītājs: Amatas novada pašvaldība

Projekta autors: Arhitektu birojs Arteks – Ģirts Kilevics

Galvenais būvuzņēmējs: Ekers

Būvuzraudzība: Būvprojekts – Gints Šķenders

Projektētāji-konstruktori: IV Projekts – Vladimirs Kožuhovs, Kirils Džuvaga
Nominācija “KOKA BŪVE”

3. VIETA – SIA IKTK biroja ēka Raubēnos

Pasūtītājs: IKTK

Projekta autors: 5. avēnija – Agnis Lukšēvics

Galvenais būvuzņēmējs: Rodentia, būvdarbu vadītājs – Jānis Kuļikovskis

Projektētāji-konstruktori: Rodentia – Arturs Strižņovs

Galvenie darbuzņēmēji: Baart
Nominācija “KOKA BŪVE”

ATZINĪBA – dzīvojamā māja “Ledaiņi” Jelgavas novadā

Pasūtītājs: Māris Peilāns

Projekta autors: 5. avēnija – Agnis Lukšēvics

Galvenais būvuzņēmējs: Ceļu būvniecības sabiedrība Igate, atbildīgais būvdarbu vadītājs – Jānis Kuļikovskis

Projektētāji-konstruktori: Raisa Dmitrijeva; Rodentia – Arturs Strižņovs

Galvenie darbuzņēmēji: IKTK
Nominācija “KOKA BŪVE”

UZSLAVA par koka pielietojumu būvē – veikals “Elvi” Raganā

Pasūtītājs: BRB projekti

Projekta autors: V-studio – Varis Rungēvics

Galvenais būvuzņēmējs: Konsors – Normunds Gavars

Būvuzraudzība: Fabrum – Alvis Krauklis

Projektētāji-konstruktori: V-studio – Varis Rungēvics

Galvenie darbuzņēmēji: Uzars – Aleksis Skadiņš; IKR – Oskars Sprincis; LEA Group – Mairis Antapsons
Nominācija “BIM OBJEKTS”

1. VIETA – daudzfunkcionālais centrs “Akropole”

Pasūtītājs: SIA M257

Projekta autors: SIA Sarma & Norde Arhitekti – Jānis Norde

Galvenais būvuzņēmējs: SIA Merks – Sergejs Periņecs

Būvuzraudzība: SIA Būvuzraugi LV – Artūrs Ščurs

Projektētāji-konstruktori: SIA Būvinženieru Konsultāciju Birojs – Olga Petrova; UAB INHUS Engineering – Roberts Padleckis (Robertas Padleckis)

Galvenie darbuzņēmēji: AB Projekts, Abtech LT, ADK Monolīts, Aircs, Airina, AJ Celtnieks, Akmens Baltija, Akvilon, ALS būve, ALVA bricks, AM Brugis, Aksa, Amross, Anzāģe, Aris Būve, Arsenalas, Artstone, Artifex DK, ARX Baltic, ATK Serviss, Autoceļi, Baltic Signs Europe, Baltijas Būve, Baumeister, Bygg & Fasade service, Bipa, BMG Install, Bosgrupa.lv, Buvbalta, Būvelements, Būvfirma EBG, Būvobjekts, Būvprofils Latvija, Caverion, CBF Ļ-KO, Celt Alianse, Citrus Solutions, Constructex, CreaturaPRO, Dalagro, DanSan, Dartes, Decors+, Demco, Descon, Dian Būve, DSV base, Eco grīdas, Eko wood factory, Ekoteh Būve, Elset, Eltex, EM Linea, Energus, Ermitaža, Eurologi, Fima, Fire experts, Firestop Solutions, FlaktGroup Latvija, Folmars, Forsete, Forteras, Gaismas stils, Genys, Glasma Service, Glass, Grunterss, Gumi Mix Group, Gutta, Halm Būve, Hilti Services Ltd, HVAC Solutions, Irbest, Iris JC, JP Solutions, Jursta, Kāgo, Keraplast, Kesko Senukai, Kilmina, Korte, Krāsu serviss, Lafivents, Laterna, LC Baltic, LEP Energy, Lerix, LFI Būve, Liepavoti, LXT, Markučiai, Megaloģistika, Mendali, Metalland, Metāla Studija, Mikorpali, Mitnija, Neodata, NIK Energo, Nordval būve, Novembrī, NS Development, Ostas, Paras, Peikko, PFS Services, PMK, Primekss, Proffloor, RD Akustika, Recte, Reklamasveikals.lv, Reserv Inc, Riga Door Systems, Rīgas satiksme, Rigensi, RinkFactory, RIV Buve, Ruukki Latvija, S.G. Plac, Safe Group, Šviesos technologijos, Standex sistemos, Stendenberga, Stepp, Superstikls, TEKA Telekom, Tesla, Tilts, Universelectric, Vadasiga, Vauksa Latvija, Vesinta, Vesta Consulting, Vildeta, Vilsotos statyba, VK Proff, VSV Celtnieks, VT Group, VV Construction
Nominācija “BIM OBJEKTS”

2. VIETA – Rīgas radio un televīzijas stacija Zaķusalā

Pasūtītājs: Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs

Projekta autors: Nams – Sergejs Ņikiforovs

BIM autors: Būvdizains – Jānis Kreics
Nominācija “BIM OBJEKTS”

2. VIETA – Mārupes pamatskolas piebūve un sporta laukuma izbūve

Pasūtītājs: Mārupes novada dome

Projekta autors: 5. iela

Galvenais būvuzņēmējs: Arčers

Projektētāji-konstruktori: BIK sistēmas

Galvenie darbuzņēmēji: 3D Dati – Rodrigo Strautiņš
Nominācija “BIM OBJEKTS”

ATZINĪBA – dzīvojamo un biroja ēku komplekss Rīgā

Pasūtītājs: Pro Kapital Latvia JSC

Projekta autors: Arplan – Rolands Bruzgulis

Galvenais būvuzņēmējs: 3D Dati

Aprakstus par skatē apbalvotajiem objektiem – Ventspils koncertzāli, LU Zinātņu māju, tirdzniecības centru Akropole, Business Garden Rīga, elektrolīniju Kurzemes loks, brīvdabas koncertzāli Mītava – var lasīt žurnālā Būvinženieris.

Skate šogad rīkota sadarbībā ar ģenerālsponsoru PERI, sponsoriem BIM Solutions, Mapei, MiTek, Norma-S, Saint-Gobain, S.B.C., Tikkurila, ar CMB un VAS Valsts nekustamie īpašumi atbalstu.

Pievienot komentāru