“Gada labākās būves Latvijā 2021” nosauks 24.augustā

0
395

Skates Gada labākā būve Latvijā 2021 laureātu apbalvošana notiks šī gada 24.augustā pulksten 15 Mežaparka estrādes Brāļu Kokaru zālē.

Apkopots žūrijas vērtējums pēc vairāk nekā 30 labāko objektu apskates klātienē un prezentācijām. Labāko objektu radītāji astoņās nominācijās saņems balvas – simboliskās arkas, gadagrāmatu ar visu pieteikto būvju attēliem un informāciju. Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācija nosauks Gada konstruktoru 2021, atbalstītāji un partneri pasniegs simpātiju balvas.

Latvijas Būvnieku asociācijas valdes priekšsēdētājs un skates žūrijas vadītājs Normunds Grinbergs pauž: «Skate ir pierādījusi savu lomu nozarē – tas ir būvniecības profesionāļu darba rezultātu profesionāls vērtējums, un tādai tai jāturpina būt. Rīkotāju komanda pateicas visiem dalībniekiem un aicina uz tikšanos nākamajā – skates 25. jubilejas ciklā.»

Andis Londenbergs, skates galvenā partnera Ceresit pārstāvis: «Vērtējot pagājušā gada būves, izceļas tendence, ka pasūtītāji, arhitekti, projektētāji un būvnieki arvien lielāku uzmanību pievērš objektu un celtniecības procesa energoefektivitātei un ietekmei uz vidi. Tā ir atbildīga rīcība gan nākotnes vides veidošanā, gan klimata pārmaiņu mazināšanā.»

Labāko būvju pieteicēji saņems ielūgumus uz noslēguma sarīkojumu. Aicinām pa e-pastu [email protected] pieteikties mediju pārstāvjus, kuri atspoguļos notikumu. Apbalvošanu varēs noskatīties arī interneta tiešraidē vietnē gadabuve.lv.

Latvijas Būvnieku asociācijas un Latvijas Būvinženieru savienības sadarbībā ar 21 profesionālo biedrību un nozares institūciju rīkotā skate Gada labākā būve Latvijā šogad notiek 24.reizi. Žūrija vērtēja vairāk nekā 60 pērn ekspluatācijā nodotās būves, infrastruktūras un ainavu objektus.

Šogad skates galvenais partneris ir zīmols Ceresit ar kompāniju Henkel Balti OU. Skates norisi atbalsta Saint-Gobain, MiTek Baltic, EJOT, Baumit, Geberit, Collomix, Alejas projekti, Landscape Construction, S.B.C., PERI un Tikkurila.

Skates rīkotāju partneri ir 15 būvniecības nozares nevalstiskās organizācijas, Būvniecības valsts kontroles birojs, VAS Valsts nekustamie īpašumi, Latvijas Pašvaldību savienība, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, RISEBA FAD un nozares žurnāls Būvinženieris.

Informatīvie atbalstītāji: žurnāls Būvinženieris, LETA, Nozare.lv, building.lv, archidea.lv, abc.lv, buvbaze.lv.

Vairāk informācijas – skates koordinatore Baiba Mierkalne, tālrunis 26484891, e-pasts [email protected].

Fināla būvju fotogrāfijas skatīt šeit.