Gints Vanders mācās katru dienu

0
582

SIA Hepsor nekustamo īpašumu attīstības direktors Gints Vanders ir iepazinis ēku būvniecības procesus strādādams gan par darbu vadītāja palīgu, gan projektu koordinatoru un par atbildīgo būvdarbu vadītāju.

Neatlaidīgs, ar augstu atbildības izjūtu un prasmi rast kopīgu valodu un panākt kompromisu ar būvniecībā iesaistītajiem. Konstruktīvs, spēj ieklausīties, uzklausīt un pieņemt pareizāko, optimālāko lēmumu katrā situācijā.

Būdams AS LNK Industries būvdarbu vadītājs Gints Vanders saņēma Būvindustrijas lielo balvu – Pamatakmeni – un ieguva titulu Gada jaunais inženieris 2017.

Ja vēlies grāmatu par izcilībām būvindustrijā pasūti to jau tagad!

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE, VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir SIA Knauf,
sadarbības partneri – SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji – SIA Sakret, SIA RERE Grupa, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri – žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit