“Go Planet” ēku Rīgā pārveidos par Austrumeiropā lielāko mantu glabātavu

0
289
Publicitātes foto

Latvijas investīciju uzņēmuma Merito Partners fonda Merito Self Storage Fund uzņēmums Safe Storage Group šī gada septembrī izsolē par vairāk nekā 2,7 miljoniem eiro iegādājās bijušo izklaides centra Go Planet ēku Gunāra Astras ielā 2B, Rīgā. Ar kopumā sešu miljonu eiro investīciju ēka tiks pārveidota par vienu no Austrumeiropā lielākajām mantu glabātavām (Self Storage).

Go Planet ēkas kopējā platība ir 15 025 kvadrātmetri, zemes gabala platība – 1,5656 hektāri. Īpašuma pārbūvē plānots ieguldīt vēl 3 500 000 eiro, izveidojot vienu no Austrumeiropā lielākajām mantu glabātavām ar iznomājamo platību ap 10 000 kvadrātmetru. Ēkā tiks izvietotas vairāk kā 1600 dažāda izmēra individuālās mantu glabātavas.

Pārveidotajā ēkā tiks izmantoti energoefektīvi būvniecības risinājumi, kā arī klientiem būs pieejamas ērti lietojamas mūsdienu tehnoloģiju iespējas – mobilā lietotne, kas nodrošina tūlītēju piekļuvi telpām ar vienu pieskārienu, kā arī attālināta darījumu noslēgšana tīmekļa vietnē un automātiska pakalpojumu apmaksa. Klientiem mantu glabātavas būs pieejamas jebkurā laikā katru dienu.

Go Planet ēku plānots atjaunot pa daļām, vairākās kārtās, paredzot, ka pirmās mantu glabātavas klientiem būs pieejamas tuvākā gada laikā.