Ar īpašu cieņu sanākušie sveica Inesi Bērziņu, DME programmas, kampaņas Dzīvo siltāk! un energoefektīvāko ēku konkursa dibinātāju un ilggadējo vadītāju.

Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro uzsvēra: “Mēs visi zinām, ka nav labākas motivācijas par labu piemēru. Desmit gadu laikā Latvijā atjaunotas vairāk nekā 800 daudzdzīvokļu ēkas, visvairāk – Kurzemē. Lai tas kalpo par izcilu piemēru citām pilsētām, daudzdzīvokļu, ražošanas un sabiedriskām ēkām, kā arī privātmājām kļūt energoefektīvākām un videi draudzīgākām.”

Ekonomikas ministrijas simpātiju balvas saņēma SIA Jūrmalas Mežaparki ražotne un SIA Valkas namsaimnieks. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas balvu Klimata draugs saņēma biedrība Pūre 22 par labākajiem siltumnīcefekta gāzu emisiju samazinājuma rādītājiem.

Inese Bērziņa (no kreisās), energoefektivitātes programmu aizsācēja Latvijā, kopā ar idejas atbalstītājām Andu Lagzdiņu, LBS pārstāvi Helēnu Endriksoni, ēku atjaunošanas projektu vadītāju Signi Kajaku un LBS valdes locekli Mārīti Šperbergu.

Vairāk – žurnāla Būvinženieris augusta numurā (Nr. 69).

Žurnālu ABONĒ ŠEIT vai https://abone.pasts.lv/
vai pa e-pastu [email protected].
Pērc – Preses servisa tirdzniecības vietās.