Godinām krietnos aroda darītājus

0
508
Foto – Sarmīte Livdāne

Piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvai – Pamatakmenim.

Edvīns Vecumnieks, SIA “Arhitektu birojs VECUMNIEKS & BĒRZIŅI” arhitekts, valdes loceklis, Būvindustrijas lielās balvas laureāts kategorijā “Mūža ieguldījums būvindustrijā”: “Tikai visu jebkurā projektā iesaistīto aizrautīga vienprātība, veicot sev uzticēto darba daļu, ļauj īstenoties drosmīgām jaunrades idejām un sasniegt rezultātu, kas sniedz ikvienam darītājam gandarījumu un lepnumu par paveikto būvmākslā un arhitektūrā. Latvijas Būvinženieru savienības iedibinātās Būvindustrijas lielās balvas pretendentu vērtētāji nepalaiž neievērotu nevienu  sasniegumu Latvijas būvindustrijā, informē sabiedrību un godina krietnos celtnieka aroda darba darītājus,veicinot  interesi par nozares attīstību.”


Inženierus un arhitektus apbalvojumam piesakiet līdz 8.augustam.
Skatiet nolikumu www.lielabalva.lv.
Svarīgi – obligāta prasība ir balvai pieteiktā speciālista foto un 2–3 foto no būvēm, ar kurām saistīts speciālists. Tām jābūt kvalitatīvām, lai var izmantot drukai, jo septembrī iznāks grāmata Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva, kurā lasītāji atradīs arī 2022.gada Būvindustrijas lielās balvas laureātus.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir
SIA Knauf,
sadarbības partneri
– SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insulation OU Latvija,
atbalstītāji
– SIA RERE Grupa, SIA Peri, SIA Sakret, AS Ramirent Baltic Rīgas filiāle, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri
– žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.